Yüzleşme 4.Bölüm Yeni Bölüm Fragmanı Kanal D İzle!

Yüzleşme 4.Bölüm Yeni Bölüm Fragmanı Kanal D İzle!...Kanal D'nin yeni yarışması Yüzleşme 3.Bölümü ile izleyicileriyle buluştu. Doç. Dr Oytun Erbaş’ın moderatörlüğünde, konusunda uzman doktorların katkılarıyla ekrana gelecek olan Yüzleşme’de yedi kişinin psikolojik sorunları ve gerçek yaşam hikayeleri mercek altına alınacak. Birbirini tanımayan yedi farklı kişinin sağlık sorunları ve hayata tutunma çabalarının ekrana geleceği “Yüzleşme”, Doç. Dr. Oytun Erbaş’ın moderatörlüğü ile Kanal D’de...

Yüzleşme 4.Bölüm Yeni Bölüm Fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır...

7 gün 24 saat aynı evde yaşayan katılımcılar, sorunlarına çözüm ararken, Doç. Dr. Erbaş ve uzman doktorlar da ev sakinlerine hem psikolojik hem de tıbbi açıdan destek olacak. Katılımcılar, Yüzleşme evinin uzman hekimlerine sorunlarını anlatacak. Hazırlanan tedavi programıyla sorunlara çare aranacak. Yüzleşme aynı zamanda bu hastalıklarla nasıl yaşamaları gerektiğini de katılımcılara öğretecek. Rahatsızlığına çare bulunan ya da hastalığıyla yüzleşen katılımcı ise haftanın sonunda Yüzleşme evine veda edecek. Ayrılan katılımcının yerine yeni bir katılımcı gelecek.  

Dilek ve Kudret arasında gerginlik!

Yüzleşme yeni bölümde Dilek ve Kudret arasında bir gerginlik daha çıkıyor. Sonrasında ise Kudret, Dilek'ten özür diliyor.

Yüzleşme 4.Bölüm Yeni Bölüm Fragmanı Kanal D İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu