Yengesinin Kaçırdığı 16 Yaşındaki İsa'ya Ne oldu?

Esra Erol'un yeni sezonunda gizemli olaylar ve kayıpların çözümüne dair şaşırtıcı gelişmeleri takip edin. İzleyiciyi şaşkına çeviren olaylar yaşandı.

Esra Erol'da şoke eden gelişme! Yengesinin evlenmek için kaçırdığı 16 yaşındaki İsa ile ilgili iddialar herkesi şaşırttı

Esra Erol'un sunduğu gündüz kuşağı programı, yeni sezonuyla izleyicilere heyecan dolu anlar yaşatmaya devam ediyor.

Programda ele alınan gizemli olaylar ve çözülmeyi bekleyen sırlar, izleyenleri ekranlara kilitlemeye devam ediyor. Bu yeni sezon, özellikle 3 şüpheli ölüm ve 1 gizemli kayıp olayıyla başladı.

detail-photo-fancybox-0

İşte bu ilginç olayın detayları:

ESRA EROL, ŞANLIURFA'DA ŞOK BİR OLAYI ELE ALDI

Şanlıurfa'da yaşanan olay, Esra Erol'un stüdyosunda tüm ayrıntılarıyla masaya yatırıldı. 3 şüpheli ölüm ve 1 gizemli kayıp, bölgeyi sarsarken, 16 yaşındaki İsa Sunkar'ın kaybolması tüm dikkatleri üzerine çekti. Besime Sunkar ile Halil Sunkar'ın evliliği, sadece 4 ay sürdü ve Halil Sunkar'ın ani ölümüyle sona erdi.

Bu trajik olay, aileyi derin bir üzüntüye boğdu. Ancak esrarengiz olaylar, Halil Sunkar'ın ölümünden sonra patlak verdi. Besime Sunkar'ın aynı evde yaşadığı kayınbiraderi İsmail Sunkar'ın yaşamına son verdiği ve cansız bedeninin evlerinin garajında bulunduğu öğrenildi.

Bu olayın ardından ise 18 gün geçmeden diğer kayınbirader Musa Sunkar da harabe bir evin içinde hayatına son verdi.

Ardışık bu tüyler ürpertici olayların ardından 16 yaşındaki İsa Sunkar'ın esrarengiz bir şekilde kaybolması, aileye büyük bir korku yaşattı.

YENGE BESİME SUNKAR'IN İTİRAFLARI ŞOK ETTİ

Ailenin yaşadığı korkunç olayların ve İsa Sunkar'ın kaybolmasının ardından, Elif ve Taha kardeşler, Esra Erol'dan yardım istedi. Küçük kardeşleriyle 4 aydır iletişim kuramayan Elif ve Taha, Esra Erol'un stüdyosuna çıkarak yardım talebinde bulundular.

Esra Erol ve ekibi, yenge Besime Sunkar ile iletişime geçti ve 16 yaşındaki İsa Sunkar'ın yerini buldu. Ancak, olayın şok edici ayrıntısı ortaya çıktı: Besime Sunkar, İsa Sunkar'ı aracının bagajına koyarak kaçırdığını itiraf etti.

BESİME SUNKAR'IN ŞAŞIRTICI AÇIKLAMALARI

28 yaşındaki yenge Besime Sunkar, Esra Erol'un canlı yayınına telefon bağlantısı yaparak izleyicileri şaşkına çevirdi.

İsa Sunkar'la evleneceğini söyleyen Besime Sunkar'ın açıklamaları, büyük bir sürpriz yarattı.

İsa Sunkar'ı evlenmek için kaçırdığını söyleyen Besime Sunkar'ın bu açıklamaları, tüm izleyicileri şaşkına çevirdi. İsa Sunkar'ın kaybıyla ilgili gelişmeler ise Esra Erol'un programının yeni bölümünde ele alınacak.

Esra Erol ve ekibi, konunun takipçileri olarak, izleyicilerle tüm gelişmeleri paylaşmaya devam ediyor. Şimdi gözler, programın yeni bölümüne çevrildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu