Yemin Son Bölüm Tek Parça 6 Şubat Cumartesi İzle!

Yemin Son Bölüm Tek Parça 6 Şubat Cumartesi İzle!...Kanal 7'nin sevilen dizisi Yemin 6 Şubat Cumartesi akşamı ekranlara geliyor. Her hafta farklı bir heyecana sürükleyen Yemin dizisi bu haftada izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Yemin 309.Bölümde neler olacak? Yemin 309.Bölüm ile 6 Şubat Cumartesi saat 19.00 da Kanal 7'de...

Yemin 309.Bölüm 6 Şubat Cumartesi Yeni Bölüm İzlemek İçin Tıklayınız...

Bir yanda büyük aşkı Reyhan’ın yasını tutan Emir diğer yanda ise annesiyle hiç tanışmamış minicik bir yürek. Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi ‘Yemin’ üçüncü sezonuyla Cumartesi ve Pazar Günleri Saat 19:00'da Kanal'7de.

Yemin | 308. Bölüm

308. Bölüm Özeti:

Feride onca eziyet çekerken Emir eli kolu bağlı kalmak istemiyordur. Feride herhangi bir yardımı kabul etmeyeceğinden Emir haberi olmadan Feride’ye iş ayarlar. Feride bunu öğrendiğinde Emir’e sert çıkar ve hayatından uzak durmasını ister. Öte yandan Feride’nin babası geri gelmiştir. Her zaman olduğu gibi yine kızının başını da belaya mı sokacaktır? Kemal, Levent’in yakasına yapışır ve her şeyi itiraf etmesini sağlar. Artık Kumru’nun kurtulması mümkün gözükmüyordur. Bundan sonra Kemal biran evvel boşanmayı sağlamak için seferber olacaktır. Kumru bu büyük mağlubiyetten sonra bir yolunu bulup huzur kaçırmayı başarabilecek mi yoksa her şey bitti mi?

Yemin Son Bölüm Tek Parça 6 Şubat Cumartesi İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu