Yemin 500.Bölüm 1 Ekim Cumartesi Son Bölüm İzle!

Yemin 500.Bölüm 1 Ekim Cumartesi Son Bölüm İzle!...Kanal 7'nin sevilen dizisi Yemin 1 Ekim Cumartesi akşamı ekranlara geliyor. Her hafta farklı bir heyecana sürükleyen Yemin dizisi bu haftada izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Yemin 500.Bölümde neler olacak? Yemin yeni bölümleriyle hafta içi her gün akşam saat 19.00 da Kanal 7'de...

Yemin 500.Bölüm 1 Ekim Cumartesi Son Bölüm İzlemek İçin Tıklayınız...

Yaşadığı zorlukları geride bırakmaya çalışan Emir, yeni bir hayata adım atar. Oğlu Yiğit’le birlikte ailesini de alıp şehirden uzak bir çiftliğe yerleşir. Emir, eski hesapların tümünü kapatmış dingin bir hayat sürmektedir. Kentten uzak yeni çiftlik hayatı, baba oğul arasında çok güçlü bir bağ oluşturmuştur. Yiğit doğa ile haşır neşir, mutlu bir çocuktur.

Kemal ve Narin Bebekleri İçin Hastanede

Emir'in ve Tarhun ailesinin sakin hayatları, dünyalarına giren bir “Peri Kızı” ile değişir. Çocukluğu işkencelerle geçen, bu yüzden insanlara yaklaşmaktan ürken bu peri kızının yolu Emir ile kesiştiğinde artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Emir hayatını alt üst eden bu yabani kızla nasıl baş edecektir? Gülperi, hiç bilmediği bu yabancı dünyaya ayak uydurabilecek midir?

Baban İçin Ayakta Durmalısın

Yemin 500.Bölüm 1 Ekim Cumartesi Son Bölüm İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu