Yemin 496.Bölüm Yeni Bölüm Fragmanı İzle! 15 Eylül Perşembe Kanal 7

Yemin 496.Bölüm Yeni Bölüm Fragmanı İzle! 15 Eylül Perşembe Kanal 7...Kanal 7'nin sevilen dizisi Yemin 14 Eylül Çarşamba akşamı ekranlara geldi. Her hafta farklı bir heyecana sürükleyen Yemin dizisi bu haftada izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Yemin 496.Bölümde neler olacak? Yemin hafta içi her akşam saat 19.00' da Kanal 7'de...

Yaşadığı zorlukları geride bırakmaya çalışan Emir, yeni bir hayata adım atar. Oğlu Yiğit’le birlikte ailesini de alıp şehirden uzak bir çiftliğe yerleşir. Emir, eski hesapların tümünü kapatmış dingin bir hayat sürmektedir. Kentten uzak yeni çiftlik hayatı, baba oğul arasında çok güçlü bir bağ oluşturmuştur. Yiğit doğa ile haşır neşir, mutlu bir çocuktur.

Kemal Narin'in İmdadına Yetişti

Emir'in ve Tarhun ailesinin sakin hayatları, dünyalarına giren bir “Peri Kızı” ile değişir. Çocukluğu işkencelerle geçen, bu yüzden insanlara yaklaşmaktan ürken bu peri kızının yolu Emir ile kesiştiğinde artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Emir hayatını alt üst eden bu yabani kızla nasıl baş edecektir? Gülperi, hiç bilmediği bu yabancı dünyaya ayak uydurabilecek midir?

Yemin 496.Bölüm Yeni Bölüm Fragmanı İzle! 15 Eylül Perşembe Kanal 7

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu