Yemin 311.Bölüm 13 Şubat Cumartesi Yeni Bölüm İzle!

Yemin 311.Bölüm 13 Şubat Cumartesi Yeni Bölüm İzle!....Kanal 7'nin sevilen dizisi Yemin 13 Şubat Cumartesi akşamı ekranlara geliyor. Her hafta farklı bir heyecana sürükleyen Yemin dizisi bu haftada izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Yemin 311.Bölümde neler olacak? Yemin 311.Bölüm ile 13 Şubat Cumartesi saat 19.00 da Kanal 7'de..

Yemin Son Bölüm Tek Parça 13 Şubat Cumartesi İzlemek İçin Tıklayınız...

Bir yanda büyük aşkı Reyhan’ın yasını tutan Emir diğer yanda ise annesiyle hiç tanışmamış minicik bir yürek. Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi ‘Yemin’ üçüncü sezonuyla Cumartesi ve Pazar Günleri Saat 19:00'da Kanal'7de.

Emir Rehin Alındı | Yemin 310. Bölüm

311. Bölüm Özeti

Emir, Feride’nin tutuklanmasına engel olur. Feride’nin ise Emir’e karşı düşünceleri değişmiş değildir. Emir, artık Feride’nin kendisini affetmeyeceğini biliyordur ama Yiğit’in Feride’den mahrum kalmasına gönlü razı olmaz. Feride yaşananları bir türlü unutamıyor acını kalbine gömemiyordur.

Emir, Feride’den Yiğit için konakta kalmasını ister. Feride ne karar verecek? Kumru tehlikesi artık çok daha ciddi bir boyuta gelmiştir. Narin ile Kemal’i ayırmaya gücü yetmeyen Kumru şimdi Narin’i öldürmekle tehdit eder. Kemal ise tehlikeyi öğrenir ve Narin’i kurtarmak için hareket alır. Kumru bir kıvılcımla her şeyin bitirmeye kararlıdır. Kemal zamanında yetişip Narin’i kurtarabilecek mi?

Yemin 311.Bölüm 13 Şubat Cumartesi Yeni Bölüm İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu