Yemin 310.Bölüm 7 Şubat Pazar Yeni Bölüm İzle!

Yemin 310.Bölüm 7 Şubat Pazar Yeni Bölüm İzle!...Kanal 7'nin sevilen dizisi Yemin 7 Şubat Pazar akşamı ekranlara geliyor. Her hafta farklı bir heyecana sürükleyen Yemin dizisi bu haftada izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Yemin 310.Bölümde neler olacak? Yemin 310.Bölüm ile 7 Şubat Pazar saat 19.00 da Kanal 7'de...

Yemin 310.Bölüm 7 Şubat Pazar Yeni Bölüm İzlemek İçin Tıklayınız...

Bir yanda büyük aşkı Reyhan’ın yasını tutan Emir diğer yanda ise annesiyle hiç tanışmamış minicik bir yürek. Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi ‘Yemin’ üçüncü sezonuyla Cumartesi ve Pazar Günleri Saat 19:00'da Kanal'7de.

Emir'in Feride Hasreti

309. Bölüm Özeti

Feride’nin babası yine peşinde bela ile gelmiştir. Emir ise olacakları tahmin etmiş gibi soluğu Feride’nin yanında alır ama beklemediği bir tepkiyle karşılaşır. Feride, beni senden kim koruyacak diye çıkışınca Emir ne diyeceğini bilemez. Emir’i kendinden uzaklaştıran Feride büyük bir tehlikenin içine düşer. Babası borcu karşılığında Feride’yi mafyaya vermiştir. Feride kurtulabilecek mi?

Levent her şeyi anlattıktan sonra Kumru’nun bütün pislikleri ortaya dökülmüştür. Kemal bir an evvel boşanmak istiyordur, Kumru ise boşanmamak için direneceğe benziyordur. Öte yandan Kemal ile Narin kötü günlerin artık tamamen geride kaldığını düşünürken beklenmedik bir şey olur ve Narin gözaltına alınır. Bu işte de Kumru’nun parmağı olduğu açıkça belliyken Narin neyle suçlanıyordur.

Yemin 310.Bölüm 7 Şubat Pazar Yeni Bölüm İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu