Yemin 283.Bölüm Fragmanı İzle 7 Kasım Cumartesi

Kanal 7'nin sevilerek izlenen dizisi Yemin yeni bölümü ile ekranlara geldi. Hafta içi yayınlanmakta olan dizi bundan sonra hafta sonu yayınlanacak. 1 haftalık aradan sonra 281.Bölümü ile 31 Ekim Cumartesi akşamında yayınlanan Yemin Dizisi'nin 282.Bölümü de 1 Kasım günü ekranlara geldi. Sevilerek takip edilen dizide bir sonraki bölümde neler yaşanacak merak ediliyor. Yemin 283.Bölüm 7 Kasım Cumartesi saat 19:00'da Kanal 7'de yayınlanacak. Yemin 283.Bölüm Fragmanı İzle 7 Kasım Cumartesi

NARİN GÖRMEYE BAŞLIYOR

Yemin’de bu akşam Narin’in gözleri nihayet görmeye başlar. Fakat Kumru’nun gerçek yüzünü görmesi Narin’i çok öfkelendirir.

Emir, Semih’in sözlerinden sonra şok olmuştur. Feride ise otelde kalmamış gecenin bir yarısı ıssız yolda tek başınadır. Emir, Feride için endişelenmektedir. Feride’nin peşinden giden Emir’in kulaklarında Semih’in söyledikleri çınlamaktadır. Emir duygularıyla yüzleşecek mi yoksa Semih’in söyledikleri bir yanılsamadan mı ibaret? Narin artık görmeye başlamıştır ama gördüğü şey hiç de hoş bir görüntü değildir. Kumru’nun tüm sahtekarlığını gören Narin öfke doludur. Kumru bütün suçu Kemal’in üstüne atmaya çalışsa da Narin buna inanmaz. Sonunda Kumru’nun bütün kötülükleri son buldu dediğimiz anda beklenmedik bir şey olur. Narin yine zor bir kararın eşiğindedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı

Başa dön tuşu