Yazgı 74.Bölüm Yeni Bölüm 13 Ocak Cuma Tek Parça İzle!

Yazgı 74.Bölüm Yeni Bölüm 13 Ocak Cuma Tek Parça İzle!...Tv8'de yayınlanan Yazgı yepyeni bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Yazgı güçlü oyuncu kadrosu ve konusuyla izleyicilerin beğenisini kazanarak sevenlerini ekrana kilitliyor. Doğduklarında aileleri değiştirilen ve yıllarca birbirini hiç tanımadan büyüyen iki gencin kendi planlarını yaparken kaderin planlarıyla karşılaşmasının hikayesi. Yazgı hafta içi her gün 10.30'da Tv8'de...

Yazgı 74.Bölüm Yeni Bölüm 13 Ocak Cuma Tek Parça İzlemek İçin Tıklayınız...

Yapımını Acun Medya’nın üstlendiği, başrollerini, Erkan Meriç, Yağmur Öztürk, Alper Türedi, Elvan Boran, Ceren Yavuz, Numan Çakir, Buket Dereoğlu, Halil İbrahim Yilmaz, Hülya Diken, Cem Baza, Ufuk Kaplan ve Yasemin Öztürk’ün paylaştığı, yönetmenliği Hakan Şahin ve Filiz Polat Turan’ın, senaristliğini ise İbrahim Güler, Melek Ordu, Erdal Bektaş, Pınar Ordu, Evren E. Ulucan, Tufan Bora, Gülseren Aydın, Ali Göğebakan ve Yaşar Aksu’nun yaptığı “ Yazgı” yakında TV8 ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Dünya, Umut'u Affetmedi

Karakterler arasındaki çatışmaların ve açığa çıkan sırların işleneceği “Yazgı” geçmişimizden ve ailemizden birçok izi taşıyacak. “Yazgı” hafta içi her gün TV8’de.

Umut'un Umutsuzluğu 

Yazgı 74.Bölüm Yeni Bölüm 13 Ocak Cuma Tek Parça İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu