Yalı Çapkını 37.Bölüm Fragmanı Yeni Sezon Tanıtımı Yayınlandı mı?

Yalı Çapkını 37.Bölüm Fragmanı Yeni Sezon Tanıtımı Yayınlandı mı?... ..Star Tv'de yayınlanan Yalı Çapkını yepyeni bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Yalı Çapkını güçlü oyuncu kadrosu ve konusuyla izleyicileri ekran başına kilitleyecek. İzleyicilerin merakla beklediği ve beğenerek izlediği ''Yalı Çapkını'' her hafta cuma akşam saat 20.00'de Star Tv'de yayınlanıyor. Bu hafta 36.Bölümü ile sezon finali yapan dizinin yeni sezon fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığı merak konusu.

Seyran’ı Ferit’ten koparan Kazım, soluğu Seyran’la beraber Saffet Ağalarda alır. Pelin ise gördüklerinden sonra Zerrin’i çok endişelendiren bir hamlede bulunur. Ferit, Tarık’ın karşısına çıkar ve ona rest çeker. Tarık ise bu reste Orhan’a gözdağı vererek karşılık verir. Sonrasında ise Seyran’ın geceyi Ferit’le geçirdiğini öğrenince Seyran’a kendisini Kazımlara geri götürmeyi teklif eder.

Ferit, tüm olup bitenlerden sonra kendini çok yalnız hissetmektedir ve Seyran’a tekrar beraber kaçmayı teklif eder. Seyran ise hiç beklemediği birinin ziyaretinden sonra önemli bir karar verir. Antepli olan güçlü bir ailenin sorumsuz oğullarını evlendirmeleriyle yaşanan olayların konu edileceği dizide, Antep’te önemli bir ailenin kızı olmasına rağmen ailenin tanımadığı bir gençle evlendirilerek İstanbul’a gelin gelen bir kızın başından geçen olaylar konu ediliyor.

YALI ÇAPKINI YENİ SEZON FRAGMANI HENÜZ YAYINLANMADI! FRAGMAN YAYINLANIR YAYINLANMAZ SAYFAMIZDA OLACAKTIR...

Yalı Çapkını 37.Bölüm Fragmanı Yeni Sezon Tanıtımı Yayınlandı mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu