Yağız Gamze Düellosunu Kim Kazandı? Pideli Köfte Oyununu Kim Kazandı?

Yağız Gamze Düellosunu Kim Kazandı? Pideli Köfte Oyununu Kim Kazandı?... TV8'in sevilerek izlenen yarışma programı MasterChef Türkiye'nin 20 Eylül Salı akşamında yayınlanan bölümünde kırmızı takım ve mavi takım oyuncuları arasında dokunulmazlık oyunu oynandı. İkili düellolar ile oynanan oyunlarda köfte yaparak yarışıldı. Şeflerin yapılmasını istediği köftelerden birisi de pideli köfte olurken, Yağız ve Gamze pideli köfte yapmak için yarıştı. Peki pideli köfte oyununu kim kazandı?

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicileri ekran başına kilitleyen yemek yarışması programı MasterChef Türkiye’de her bölüm nefes kesiyor!

TV8'in heyecan dolu yemek yarışması MasterChef yeni sezonda da tüm hızıyla devam ediyor. Dünyaca ünlü şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın karşısına çıkacak yarışmacılar, adeta ecel terleri döküyor. Peki kendilerinden istenen yemekleri, servis edilebilir hale getirmek için tüm gayretlerini ortaya koyan yarışmacılardan hangileri geçer not alacak?

Pideli köfte yarışında Yağız ve Gamze karşı karşıya geldi. Şeflerin oylaması ile en iyi pideli köfteyi yapan yarışmacı GAMZE oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu