Uyanış Büyük Selçuklu Son Bölüm Tek Parça 15 Şubat Pazartesi İzle!

Uyanış Büyük Selçuklu Son Bölüm Tek Parça 15 Şubat Pazartesi İzle!...Her hafta pazartesi Trt 1 ekranlarında yer alan Uyanış: Büyük Selçuklu 15 Şubat Pazartesi yani bugün yeni bölümüyle saat 20.00'dan itibaren yayında... Uyanış: Büyük Selçuklu 21.Bölümde neler yaşanacak? Uyanış: Büyük Selçuklu 20.00'dan itibaren Trt 1 ekranlarında olacak iyi seyirler.

Uyanış Büyük Selçuklu Son Bölüm Tek Parça 15 Şubat Pazartesi İzlemek İçin Tıklayınız...

Melikşah, Anadolu’nun kapılarını Türklere açan Selçuklu Hükümdarı Sultan Alparslan’ın ölümünün ardından tahta geçer. Aynı gün çok sevdiği Kıpçak hatunu Başulu'yu doğum yaparken kaybettiği haberini de almıştır. Kıpçak-Selçuklu düşmanlığı sebebiyle yeni doğan bebek, devletin devamlılığı için tehlike arz ediyordur. Melikşah için bu durum çok zor olsa da onu bir daha görmemek ve sormamak üzere Nizamülmülk’e teslim eder.

Faysal, Emir İlteber'e Suikast Düzenliyor! 

Sultan Melikşah, Sultan Alparslan’dan aldığı Selçuklu Devleti’nin gücünü doruklara çıkarır. Fakat Selçuklu büyüdükçe düşmanları da hem devletin içinde hem de dışında çoğalmaktadır.

Doğumundan itibaren kaderinin devletle bir yazıldığı, ölene kadar da tek gayesinin devlete hizmet olacağı düsturuyla yetişen Sencer, yıllarca aldığı eğitimle idealist bir kahramana dönüşür ve bu kahramanlıklar onu Sultan Melikşah’ın fedaisi yapar. Nizamülmülk’ün en güvendiği adamlarından olan Sencer, devleti için tüm zorlu görevleri üstlenmeye hazırdır.

Uyanış Büyük Selçuklu Son Bölüm Tek Parça 15 Şubat Pazartesi İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu