Üç Kız Kardeş 48.Bölüm Yeni Bölüm Fragman!

Üç Kız Kardeş 48.Bölüm Yeni Bölüm Fragman!...Kanal D'nin sevilerek izlenen dizisi Üç Kız Kardeş 47.bölümü ile ekranlara geldi. Salı günleri izleyicisi ile buluşan Üç Kız Kardeş'te bu hafta neler yaşanacak merakla bekleniyor. Kanal D’nin, yapımını Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendiği yeni dizisi “Üç Kız Kardeş” Salı 20.00'da Kanal D'de!

Somer, Türkan'ı unutmaya karar verdiği anda Türkan'ın şirkette işe başladığını öğrenir. Türkan, Rüçhan'ın sayesinde artık güçlü ve kendi ayakları üzerinde durabilen bir kadın olarak Somer'in karşısına çıkar. Somer ise Türkan'ın kendisine meydan okuduğunun farkındadır. İkili arasında soğuk savaş başlamış olur. 

Üç Kız Kardeş 48.Bölüm Yeni Bölüm Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır...

Türkan, Dönüş ve Derya... Biri güzelliği, biri uysallığı, diğeri de asiliğiyle dillere destan, birbirlerine delicesine bağlı üç kız kardeş... Yaşıtları gibi basit hayaller kurarken ne geçmişlerindeki gölge onların peşini bırakacak, ne de talihleri onlardan yana olacaktır. Üç kız kardeş, anne ve babalarıyla mutlu bir hayat sürerken Türkan’ın yaptığı evlilikle birlikte kara bulutlar ailenin üstünde gezinmeye başlayacak, artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Rüçhan, Türkan'la yaşadığı tüm olumsuzları bir kenara bırakarak Türkan'a zeytin dalı uzatıyor. Somer'le Türkan arasında her ne olursa olsun artık Rüçhan, Türkan'ın yanında olacağının sözünü veriyor. Özer'in Sevilay'ın evinde kaldığını söyleyen Rüçhan gözyaşları içinde Türkan'a sarılıyor. 

Üç Kız Kardeş 48.Bölüm Yeni Bölüm Fragman!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu