Üç Kız Kardeş 47.Bölüm Son Bölüm 25 Nisan Tek Parça İzle!

Üç Kız Kardeş 47.Bölüm Son Bölüm 25 Nisan Tek Parça İzle!....Kanal D'nin sevilerek izlenen dizisi Üç Kız Kardeş 47.bölümü ile ekranlara geliyor. Salı günleri izleyicisi ile buluşan Üç Kız Kardeş'te bu hafta neler yaşanacak merakla bekleniyor. Kanal D’nin, yapımını Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendiği yeni dizisi “Üç Kız Kardeş” Salı 20.00'da Kanal D'de!

Üç Kız Kardeş 47.Bölüm Son Bölüm 24 Nisan Tek Parça İzlemek İçin Tıklayınız...

Türkan, Somer ile Mine'yi yakalıyor!

Nesrin ailesinin yaşadığı olaylardan ve sıkıntılardan dolayı hastalanır. Dönüş, Türkan'ın sıkıntılarını annesine daha fazla anlatmasını istemez. Türkan, Derya'nın evlendiğini duyunca deliye döner. Öte yandan Türkan, Somer ile Mine'yi yakınlaşırken yakalar ve çektiği fotoğrafı mahkemede kullanacağını söyler.

Türkan, Dönüş ve Derya... Biri güzelliği, biri uysallığı, diğeri de asiliğiyle dillere destan, birbirlerine delicesine bağlı üç kız kardeş... Yaşıtları gibi basit hayaller kurarken ne geçmişlerindeki gölge onların peşini bırakacak, ne de talihleri onlardan yana olacaktır. Üç kız kardeş, anne ve babalarıyla mutlu bir hayat sürerken Türkan’ın yaptığı evlilikle birlikte kara bulutlar ailenin üstünde gezinmeye başlayacak, artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Somer, Türkan'ı unutmaya karar verdiği anda Türkan'ın şirkette işe başladığını öğrenir. Türkan, Rüçhan'ın sayesinde artık güçlü ve kendi ayakları üzerinde durabilen bir kadın olarak Somer'in karşısına çıkar. Somer ise Türkan'ın kendisine meydan okuduğunun farkındadır. İkili arasında soğuk savaş başlamış olur. 

Üç Kız Kardeş 47.Bölüm Son Bölüm 24 Nisan Tek Parça İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu