Türkan Hanımın Konağı Yeni Bölüm İzle! 27 Kasım Cuma

TRT1 ekranlarında sizlerle buluşan Türkan Hanımın Konağı bir dizi tadında fakat program gibi de görülebilir. Hafta içi her gün yeni bölümünde alanında uzman kişilerin konuk olduğu dizide normal dizi akışı da devam etmektedir. Türkan Hanımın Konağı hafta içi her gün saatler 09:00 olduğunda sizlerle beraber olmaya devam ediyor.

Türkan Hanım’ın Konağı 54. Bölüm Özet:

Gökçe ve Metehan’ın Hale Hanım’ın evinden geç gelmesini fırsat bilen Şaheser mutfakta tüm hünerlerini döktürmüş ve bir şölen sofrası hazırlamıştır. Gökçe, konağa dönüp konak halkının Şaheser’in kurduğu sofrayı abartılı şekilde methettiklerini görünce alınır. Türkan Hamım ve Ömer, Şaheser ile konuşmaya karar verir.

Ancak bu konuşma sonuçsuz kalır. Şaheser’in neden evden kaçtığını öğrenemezler. Ertesi gün Hale Hanım konağa gelir. Türkan Hanım ve Gökçe mutfakta Halide Hanım’dan Umut’u dinler. Şaheser farkında olmadan Batuhan’ın yanında cebinden bir mektup düşürür. Batuhan mektubu açıp açmama konusunda ikircikli kalır. Oyuncu Ayla Algan; Türkan Hanım, İdil ve Nurhayat’ın misafiridir.

Türkan Hanımın Konağı Yeni Bölümü İzlemek İçin Tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu