Türkan Hanımın Konağı 37.Bölüm İzle 3 Kasım Salı

TRT1'in gündüz kuşağı dizilerinden Türkan Hanım'ın Konağı yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Sevilerek takip edilen Türkan Hanım'ın Konağı farklı formatıyla izleyiciyi çok memnun etmişti. 3 Kasım Salı günü 37.Bölümü yayınlanan dizide neler yaşanacak? Türkan Hanımın Konağı 37.Bölüm İzle 3 Kasım Salı

Konakta yeni hafta başlar. Cem’in Berna’ya bestelediği şarkı sonunda dilden dile Berna’ya kadar ulaşır ve Cem’in sürprizi bozulur. Hafta sonu Ömer ve Rabia, Orhan’ı Adana’da yurda bırakan ve kendi ismini Orhan’a veren kişi ile görüşmek üzere İzmir’e gitmiştir.

Ancak konak sakinleri, İzmir’e gidişin gerçek nedenini bilmez. Metehan’ın sınıf arkadaşı Sinem’in yaşadığı sıkıntı Türkan Hanım ve Ömer Bey’in katkıları ile çözülmüştür. Sinem, Ömer’in ayarladığı iş görüşmesine gitmiş ve işe kabul edilmiştir.

Herkes Sinem için mutluyken beklenmedik bir misafirin gelişi ile konak hareketlenir. İdil’in yakın arkadaşı İpek pijamaları ile iki göz iki çeşme ağlayarak İdil’e gelmiştir. İpek’in her iki lafından biri “ben hepsinin annesi olmuşum, İdil” olur. İpek’in yıllarca evliği kaldığı kocası bir mektup yazıp, İpek’i terk etmiştir. Mektupta İpek’e “Sen artık hepimizin annesi oldun’ yazıyordur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu