Tövbeler Olsun neden yok? 1 Kasım Pazar

TRT1’n sevilerek izlenen dizisi Tövbeler Olsun yeni bölümü ile pazar günleri izleyicisinin karşısına geliyordu. Geçen hafta 11.Bölümü yayınlanan dizinin bu hafta 12.Bölümünün TRT1 ekranlarında olması bekleniyordu. Ancak Tövbeler Olsun’un 12.Bölümü..

TRT1’n sevilerek izlenen dizisi Tövbeler Olsun yeni bölümü ile pazar günleri izleyicisinin karşısına geliyordu. Geçen hafta 11.Bölümü yayınlanan dizinin bu hafta 12.Bölümünün TRT1 ekranlarında olması bekleniyordu. Ancak Tövbeler Olsun’un 12.Bölümü yayınlanmadı. Peki Tövbeler Olsun neden yok? 1 Kasım Pazar

Tövbeler Olsun dizisinde; başarılı ama “pinti” bir mücevher imalatçısı olan Horanta Holding‘in patronu Namzet Horanta’nın, pintilikten cömertliğe giden büyük değişimi; bu değişimin “hatme çiçeğim” diye sevdiği ve seslendiği karısı Latife, kızı Nazmiye, oğulları Sinan ve Buğra’yı nasıl etkilediği; bu değişim sayesinde, eski ortağı ve en büyük düşmanı olan Osman ile hayat çizgilerinin kesişmesine dair kimi düşündüren, daha çok da güldüren birbirinden ilginç olaylar zinciri yaşanacak.

TÖVBELER OLSUN 12.BÖLÜM NEDEN YAYINLANMADI?

12.Bölümü ile TRT1’de 1 Kasım Pazar akşamında yayınlanması gereken Tövbeler Olsun’un yeni bölümü yerine Masumlar Apartmanı yayınlandı. İzleyenler tarafından merak edilen 12.Bölüm neden yayınlanmadı sorusunun cevabı araştırılıyor.

Tövbeler Olsun dizisi deprem dolayısıyla yayınlanmadı!

Tövbeler Olsun dizisi İzmir’de meydana gelen üzücü deprem hadisesi dolayısıyla yayınlanmadı. Komedi ve benzeri programlar da birçok kanalda yayından kaldırıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı

Başa dön tuşu