Tövbeler Olsun 24 Ocak Pazar 23.Bölüm Fragman Trt 1 İzle!

Tövbeler Olsun 24 Ocak Pazar 23.Bölüm Fragman Trt 1 İzle!….Trt 1‘in sevilen dizisi Tövbeler Olsun 17 Ocak Pazar akşamı izleyicilerle buluştu. Her hafta izleyicileri ekrana kilitleyen Tövbeler Olsun bu hafta da sizleri eğlendirmeye geliyor. Tövbeler Olsun 23.Bölümde neler olacak? Merakla beklenen Tövbeler Olsun 23.Bölüm Fragmanı ile sizlerle…

Tövbeler Olsun 23.Bölüm Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır…

Nazmiye’yi Anıl’a isteyeceği sırada Namzet’in planıyla neye uğradığını şaşıran Osman öfke içindedir. Namzet ve Osman büyük bir kavgaya tutuşur. Nazmiye’nin evlenmesine engel olmak için her yolu deneyen Namzet ise en sonunda pes eder ve Nazmiye ile Anıl nişanlanır. Öte yandan Osman ise Aylin’i Buğra’ya istemeye hazırlanan Namzet’e zor anlar yaşatacaktır.

İstanbul’a geri dönen Enişte ise bambaşka planların peşindedir. Define bulmak için çalışmalar başlatan ‘Enişte’ şans eseri Namzet’in altınlarına ulaşacaktır.

Anıl ve Nazmiye’nin aşklarına engel olmaya kararlı olan Ertan ise aradığı fırsatı nihayet yakalar. Ertan, Anıl ile ilgili öğrendiği bu bilgiyi Namzet’e söylemeye karar verir. Anıl’ın herkesten gizlediği sırrı ne? Osman, Aylin’i Buğra’ya isteyen Namzet’e nasıl bir cevap verecek? Altın sandığını bulan Enişte’nin Kazım ile birlikte yaptığı planı ne? Anıl’ın sırrını öğrenen Namzet’in tepkisi ne olacak?

Tövbeler Olsun 24 Ocak Pazar 23.Bölüm Fragman Trt 1 İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu