Toprak Ana Oyununun kazananı kim oldu? MasterChef Türkiye 1 Kasım Pazar

MasterChef Türkiye 90.Bölümü ile 1 Kasım akşamında TV8'de yayınlanıyor. Bu gece eleme gecesi heyecanı yaşanıyor. 6 aday arasından 1 kişi bugün MasterChef'e veda edecek. Peki bu gece MasterChef'e veda eden isim kim olacak?

MasterChef Türkiye 90.Bölümü ile ekranlara geliyor. Her geçen gün heyecanın artarak devam ettiği yarışmada bugün 1 kişi daha yarışmaya veda edecek.

TV8'in heyecan dolu yemek yarışması MasterChef yeni sezonda da tüm hızıyla devam ediyor. Dünyaca ünlü şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın karşısına çıkacak yarışmacılar, adeta ecel terleri döküyor. Peki kendilerinden istenen yemekleri, servis edilebilir hale getirmek için tüm gayretlerini ortaya koyan yarışmacılardan hangileri geçer not alacak?

ELENEN ADAY KİM OLDU?

Bugün 12 kişi arasından 6 kişinin eleme potasında olduğu bir yarışma yaşandı. Şefler ilk turda oyunculardan cennet hurması ile ürün yapmalarını istedi. Cennet Hurması oyununu kazanan 3 kişi elemeden kurtulacak. Diğer 3 kişi ise ikinci turda eleme oyununa devam edecek.

HURMA OYUNUN KİM KAZANDI?

Şefler tarafından yapılan değerlendirme sonrasına hurma oyununda en iyi tabağı yapan 3 isim;

Eray

Serhat

Barbaros oldu.

Tanya

Furkan veya

Uğur bu gece elenen isim olacak.

TOPRAK ANA OYUNU OYNANDI!

MasterChef Türkiye'de eleme turunun ikinci kısmında 3 oyuncu yarıştı. Bu bölümde Mehmet Şef'in özel tarifi olan Toprak Ana ürünü yapılması istendi. Tanya, Uğur ve Furkan arasında yaşanan kıyasıya mücadele sonrasında en iyi ürünü yapan isim Furkan olurken, en kötü tabağı hazırlayan isim Tanya oldu ve yarışmaya veda etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı

Başa dön tuşu