Teşkilat Dizisinde Efkar Baba Ölecek mi? Diziden Ayrılıyor mu?

Teşkilat Dizisinde Efkar Baba Ölecek mi? Diziden Ayrılıyor mu?... TRT 1'in sevilerek izlenen dizisi Teşkilat yeni bölümü ile 26 Şubat Pazar akşamında izleyici ile buluştu. Sevilerek ve beğenilerek izlenen dizilerden olan Teşkilat'ta bu hafta Efkar Baba dikkatleri üzerine çekti. Geçmişi ile yüzleşen Efkar Baba Hardley ile hesabını kapatmaya gitti. Peki sonuç ne oldu? Efkar Baba yoksa ölecek mi? Diziden ayrılıyor mu?

Her Şey Başladığı Gün Bitecek!

EFKAR BABA DİZİDEN AYRILACAK MI?

Teşkilat dizisinin sevilerek ve beğenilerek izlenen oyuncusu Efkar Baba rolünde Gürkan Uygun bu hafta diziye damga vuran isim oldu. David Hardley ile Bosna'dan kalma hesabı kapatmayı planlayan Efkar Baba kurduğu düzenek ile Hardley'in adamlarını havaya uçurdu. Ömer Hasan Atmaca olan babasının Efkar Baba olduğunu öğrendi. Ancak babasına tam ulaşmış iken onu kaybedecek mi?

Efkar Baba namı diğer Hasan Atmaca diziye bundan sonra devam etmeyeceği düşünülüyor. Hardley'in hayatta kalacağı ancak Efkar Baba'nın da diziden ayrılmayacağı tahmin ediliyor.

GÜRKAN UYGUN KİMDİR?

27 Mayıs 1974 tarihinde İzmit'te doğdu.

Aslen Ordu'ludur ve gürcü kökenlidir. Lise yıllarında tiyatro ile tanıştı. 1990 yılında amatör tiyatroya başladı. Ardından Dormen Tiyatrosu'nda eğitim aldı.

1996 yılında televizyon dizilerinde rol almaya başladı. Tatlı Kaçıklar, Böyle Mi Olacaktı, Yedi Numara, Deli Yürek, Şapkadan Babam Çıktı adlı dizilerde rol aldı.

Kendisi en çok Kurtlar Vadisi dizisindeki Memati rolüyle tanınır. Kurtlar Vadisi Pusu adlı dizide yaklaşık 10 yıl boyunca Memati karakterini canlandırdı.

Daha sonra birkaç bölüm için Muhteşem Yüzyıl dizisinde Mimar Sinan karakterini oynadı.

2013-2015 tarihleri arasında yayınlanan Kaçak dizisinde Serhat Hakeri karakterini canlandırdı.

Diziler

Kurtlar Vadisi Pusu - 2007 - Memati
Kurtlar Vadisi Terör - 2007 - Memati
Kurtlar Vadisi - 2003 - Memati
Şapkadan Babam Çıktı - 2003 - Kerem
Deli Yürek - 2001 - Cihan
Yedi Numara - 2000 - Anıl
Böyle Mi Olacaktı - 1997 - Serkan
Tatlı Kaçıklar - 1996 - Tolgahan

Gürkan Uygun dördüncü dönem BBG evinde yer alan Şebnem Ceylan ile 26 Nisan 2008 tarinde evlendi.Mihriban Balım(2008) adında bir kızı , Ateş(2010) adında bir oğlu vardır.

Teşkilat Dizisinde Efkar Baba Ölecek mi? Diziden Ayrılıyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu