Teşkilat Dizisi 78.Bölüm Fragmanı! Gelecek Hafta Neler Olacak?

Teşkilat Dizisi 78.Bölüm Fragmanı! Gelecek Hafta Neler Olacak?... TRT1'in sevilerek ve beğenilerek izlenen dizisi Teşkilat 77.Bölümü ile 11 Haziran Pazar günü ekranlara geldi. Pazar günlerinin en çok izlenen dizisi olmayı başaran Teşkilat yine heyecan dolu bir sahne ile haftayı kapattı. Peki Teşkilat'ın 78.bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Teşkilat Harekete Geçti

Teşkilat 78.Bölüm Yeni Bölüm Fragman Yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır...

Hartley, intikamının zaferini kutlarken Ömer ise babasını kaybetmenin acısıyla baş etmeye çalışır. Hasan Atmaca’nın kahramanca vedası, Ömer’in üzüntüsünün bir nebze dinmesini sağlar. Teşkilat, terör saldırısında parmağı olan herkesi hedefe koyar. Öncesinde, ekibin yeni saha elemanı ile tanışma zamanı gelmiştir. Ömer ve Zehra’nın yarım kalan aşkları tekrardan filizlenmeye başlar. Hartley, ezeli düşmanı Hasan Atmaca’dan kurtulduğunu sanarken unuttuğu bir şey vardır; ‘Atmaca’ yalnızca bir tane değildir!

En Acı Veda

Yönetmenliğini Burak Arlıel’in yaptığı Teşkilat’ın oyuncu kadrosunda; Murat Yıldırım, Deniz Baysal Yurtcu, Gürkan Uygun, Turgut Tunçalp, Levent Can, Yunus Emre Yıldırımer, Serdar Yeğin, Ahmet Uğur Say, Ergün Metin, Seren Deniz, Yunus Narin, Atılay Uluışık, Cansu Büşra Tuman, Ebru Nil Aydın, Hande Dilan Hancı, Ela Naz Koçak rol alıyor.

Teşkilat Dizisi 78.Bölüm Fragmanı! Gelecek Hafta Neler Olacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu