Teşkilat 22.Bölüm Son Bölüm 14 Kasım Trt 1 Tek Parça İzle!

Teşkilat 22.Bölüm Son Bölüm 14 Kasım Trt 1 Tek Parça İzle!…TRT 1 de yayınlanan Teşkilat dizisi 14 Kasım Pazar akşamı izleyicilerle buluşuyor. Teşkilat’, ülkesi için kendi hayatlarından vazgeçip kalabalıkların içinde görünmez olmaları gereken bir görevi kabul ederek kelimenin tam anlamıyla “yer altına” inen yedi vatan sevdalısının mücadelesini ekrana getirecek. Merakla beklenen Teşkilat dizisi bu akşam saat 20.00 de TRT 1‘ de…

Teşkilat 22.Bölüm Son Bölüm 14 Kasım Trt 1 Tek Parça İzlemek İçin Tıklayınız…

Giderek yoğunlaşan bir şekilde yabancı istihbarat servislerinin operasyonlarına maruz kalan ülkemizde, Ankara’daki SİHA fabrikasına bir terör saldırısı düzenlenir. Saldırının yabancı istihbarat servisleri organizasyonu ile gerçekleştirildiği tespit edilir. Bu saldırıların üzerine MİT içinde çok gizli bir ekip kurulur. Bu ekip ülkesi için hayatlarından vazgeçerek saldırıların arkasındaki güçleri tespit edecek ve olağanüstü yöntemlerle ortadan kaldıracaktır.

Bu İş Devletler Arası Krize Dönüşmek Üzere!

Televizyon tarihinde ilk kez Milli İstihbarat Teşkilatı’nın olağanüstü deneyimleri bir senaryoya aktarılırken, Türkiye tarihinin gerçek olaylarına ve gerçek kahramanlarına sırtını dayayan dizide, kötü adamların kim olduğu da çok konuşulacak!

Teşkilat 22.Bölüm Son Bölüm 14 Kasım Trt 1 Tek Parça İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu