Tatlı Bela 3.Bölüm Yeni Bölüm Fragman Kanal 7!

Tatlı Bela 3.Bölüm Yeni Bölüm Fragman Kanal 7!…Kanal 7’de yayınlanan Tatlı Bela dizisi izleyicilerle buluşuyor. Hindistan’ın iki ünlü yıldızı Avinash Sachdev ile Shrenu Parikh’i bir araya getiren ve Bir Garip Aşk dizisinin 2. Sezonu olarak da bilinen Ek Baar Phir adlı dizi Tatlı Bela adı ile  Kanal 7’de ekrana geliyor. Tatlı Bela dizisi 3.Bölümde neler olacak? Merakla beklenen Tatlı Bela dizisi 27 Aralık Çarşamba akşamı saat 21.15’te Kanal 7‘de…

Tatlı Bela 2.Bölüm Yeni Bölüm Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır…

Aşk ve nefretin mücadelesini hayat görüşleri ve toplumsal statüleri birbirinden tamamen farklı olan Shlok ve Ashta’nın kesişen hayatları üzerinden anlatan Tatlı Bela, aşkın gücünü bir kez daha gözler önüne serecek. Severek evlendiği eşiyle annesinin baskıları sonucu arası açılan Shlok, aşka olan umudunu kaybetmiş, paranın gücüne her şeyden daha çok inanarak yaşamını sürdürmeye başlamıştır. Tuhaf bir rastlantı sonucu karşılaştığı Ashta ise iyilik dolu kalbi sayesinde çevresindeki insanları mutlu etmek isteyen, duygulara değer veren güzel bir genç kızdır.

Tatlı Bela 3.Bölüm Yeni Bölüm Fragman Kanal 7!

Tesadüflerin kendilerini birbirine kenetlediğinden habersiz olan ikili her karşılaşmada birbirleriyle kavga etseler de yaşanacak sürpriz gelişmeler Shlok ve Ashta’yı birbirlerine bağlayacaktır.

Tatlı Bela 3.Bölüm Yeni Bölüm Fragman Kanal 7!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu