Survivor Extra 2023 1.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 15 Ocak İzle!

Survivor Extra 2023 1.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 15 Ocak İzle!...Tv8'de yayınlanan Survivor Extra 2023 yepyeni bölümleriyle ve yorumlarıyla izleyicilerle buluşuyor. Herkesin beğenisini ve ilgisini kazanan Survivor yeni sezonda da güçlü kadrosu ve macera dolu oyunlarıyla izleyicileri ekran başına kilitliyor. Survivor 2023 yeni maceralarıyla Akşam saat 20.00'de Tv8 ekranlarında...

SURVIVOR 2023'ÜN TAKIMLARI OLUŞTURULDU

Survivor Extra 2023 1.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 15 Ocak İzlemek İçin Tıklayınız...

Survivor Tv8 ekranlarında yayınlanan ve “Acun Medya” tarafından hazırlanan Türkiye'nin en çok izlenen en heyecanlı yarışma programı... İzleyenleri her sezon ekrana kilitleyen Survivor 2023'ün bu yılki yarışmacı kadrosu nefesleri kesiyor.

FENOMENLERİN SURVIVOR MACERASI BAŞLADI

Ünlüler Takımı: Zeynep Alkan, Ümit Erdim, Aysu Keskin, Cansu Tuman, Yusuf Güney, Seçkin Piriler, Murat Eken, Berdan Mardini, Barış Telli. Gönüllüler Takımı: Aziz Ozan Dilber, Gizem Avcı, Osman Can, Aleyna Elibol, Asena Demirbağ, Özgür Tetik, Tunga Sayan, Kardelen Kalender, Walison Fonseca. Influencer Takımı: Alper Rende, Buse Plan, Kürşay Juan, Halil İbrahim Göker, Chaby Han, Elanur Pat.

Survivor Extra 2023 1.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 15 Ocak İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu