Söylemezsem Olmaz Son Bölüm 7 Mart Yeni Bölüm İzle!

Söylemezsem Olmaz Son Bölüm 7 Mart Yeni Bölüm İzle!...Beyaz Tv'nin sevilen magazin programı Söylemezsem olmaz hafta içi her gün Beyaz Tv ekranlarına geliyor. Magazin efsanesi söylemezsem olmaz gündemi belirlemeye devam ediyor. Ekranların vazgeçilmez ismi Seren Serengil, milyonların sevgisini kazanan Arto ve sivri dilli yorumcu Bircan Bali ile Söylemezsem Olmaz hafta içi her gün 08.45’te Beyaz TV’de…

Ebru Gündeş Reza Zarrab arasında yeni gelişme! Bircan Bali olaya çok sinirlendi!

Hadise'nin, Ebru Gündeş'in eski eşi Reza Zarrab'la aşk yaşadığı haberi geçen yıl gündeme bomba gibi düşmüştü. Reza Zarrab'ın Ebru Gündeş'le evliyken Hadise'yle birlikte olduğu, ikilinin Amerika'da tatil yaptıkları iddia edilmişti. Hatta Hadise'nin Reza Zarrab ile WhatsApp konuşmaları ortalığa saçılmıştı. Bu süreçte eşinden boşanan Ebru Gündeş kızı Alara'nın velayetini de almıştı. Reza Zarrab ise geçen yıl 11 yaşındaki kızları Alara'nın velayetinin annesinden alınıp kendisine verilmesi için dava açmıştı. Ebru Gündeş ile eski eşi Reza Zarrab arasında ipler yeniden gerildi. Kızı Alara için karşı atağa geçen Ebru Gündeş mahkemenin yolunu tuttu. Sunucu ve yorumcumuz Bircan Bali, Ebru Gündeş Reza Zarrab arasında yaşanan son gelişmeler hakkında sert sözler sarf etti.

İstanbul Depremi ne zaman olacak? Marmara Depremi yaklaşıyor mu? Kandilli ve hocalar ne söylüyor?

Olası İstanbul depremi, Marmara Depremi hakkında Kandilli Rasathanesi ve deprem uzmanı hocalarımızdan ard arda son dakika açıklamaları geliyor. Jeolog Celâl Şengör, Deprem Uzmanı Prof. Dr. Şener Üşümezsoy, Deprem Uzmanı Prof. Dr. Ahmet Ercan ve Jeolog Naci Görür'den İstanbul ve Marmara depremi hakkında yorumlar geldi.

Hakan Sabancı Hande Erçel aşkı ispatlandı! Kayınvalide Arzu Sabancı Hande'ye de mi onay vermeyecek?

Söylemezsem Olmaz Son Bölüm 7 Mart Yeni Bölüm İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu