Söylemezsem Olmaz Son Bölüm 4 Nisan Yeni Bölüm İzle!

Söylemezsem Olmaz Son Bölüm 4 Nisan Yeni Bölüm İzle!...Beyaz Tv'nin sevilen magazin programı Söylemezsem olmaz hafta içi her gün Beyaz Tv ekranlarına geliyor. Magazin efsanesi söylemezsem olmaz gündemi belirlemeye devam ediyor. Ekranların vazgeçilmez ismi Seren Serengil, milyonların sevgisini kazanan Arto ve sivri dilli yorumcu Bircan Bali ile Söylemezsem Olmaz hafta içi her gün 08.45’te Beyaz TV’de…

Reşit Bozdağ Melis Buse Betkayan arasında neler yaşandı? Reşit canlı yayında her şeyi anlattı

Reşit Bozdağ Kısmetse Olur Melis Buse Betkayan neden kavga etti? Söylemezsem Olmaz canlı yayın konuklarını ağırlamaya devam ediyor. Programımızın bugünkü bölümüne Reşit Bozdağ konuk oldu. Reşit Bozdağ sevgilisi Kısmetse Olur'dan tanıdığımız Melis Buse Betkayan ile arasında yaşananları canlı yayında anlattı. Melis Buse Betkayan'dan kendisinin şiddet gördüğünü ifade eden Reşit Bozdağ merak edilen tüm sorularımıza cevap verdi. Melis Buse Betkayan'nın hamile iddiasına da cevap veren Reşit Bozdağ üç çocuğunun annesi eşi Hanife Bozdağ'dan da özür diledi.

Hakan Sabancı'dan sevgilisi Hande Erçel için büyük jest! Yorumcular fena kıskandı...

şklarını bir süre gözlerden uzak yaşayan Hande Erçel ve Hakan Sabancı el ele kameralar karşısına çıkarak birlikteliklerini ilan etmişti. 3 Mart'ta çıktıkları Paris tatilinden sonra Finlandiya ve Danimarka'ya giden çift mart ayını uçarak geçirdi. 20 bin kilometreden fazla yol yapan çiçeği burnunda çiftin son durağı Milano oldu. İkilinin yaptığı tatil paylaşımları sosyal medyayı salladı.Öte yandan Hakan Sabancı sevgilisi Hande Erçel için özel bir lüks yat yaptırdığı iddia edildi.

Yeni klibi çıkacak Hadise, Reza Zarrab'ın darbesinden kurtulup eski günlerine dönebilecek mi?

Söylemezsem Olmaz Son Bölüm 4 Nisan Yeni Bölüm İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu