Söylemezsem Olmaz Son Bölüm 29 Mart Yeni Bölüm İzle!

Söylemezsem Olmaz Son Bölüm 29 Mart Yeni Bölüm İzle!....Beyaz Tv'nin sevilen magazin programı Söylemezsem olmaz hafta içi her gün Beyaz Tv ekranlarına geliyor. Magazin efsanesi söylemezsem olmaz gündemi belirlemeye devam ediyor. Ekranların vazgeçilmez ismi Seren Serengil, milyonların sevgisini kazanan Arto ve sivri dilli yorumcu Bircan Bali ile Söylemezsem Olmaz hafta içi her gün 08.45’te Beyaz TV’de…

Arzu Sabancı'dan gelin adayı Hande Erçel hakkında olay sözler! Hakan Sabancı...!!!

Hakan Sabancı ve Hande Erçel aşkına anne Arzu Sabancı'dan veto geldi! Uzun süre Hande Erçel'in peşinde koşan ve geçtiğimiz haftalarda ele ele kamera karşısına çıkan Hakan Sabancı ilişkisinin ciddi olduğunu belirtmişti. Erçel ailesine giren sosyetik isim pazar günü sevgilisiyle Boğaz keyfi yapmıştı. İkilinin sosyal medyadan yaptığı paylaşımları gören Arzu Sabancı küplere bindi. Hande Erçel'in gelini olamayacağını belirten Sabancı'nın sözleri gündeme oturdu.

Eser Yenenler, 'Oğuzhan Koç Demet Özdemir ayrıldı, boşanıyorlar' haberleri hakkında açıklama yaptı!

Demet Özdemir ile eşi Oğuzhan Koç arasında yaşananlara Eser Yenenler'den ilk açıklama geldi. ''Demet Özdemir Oğuzhan Koç ayrıldı'' haberlerinin asılsız olduğunu ifade eden Eser Yenenler, ''Demet Özdemir Oğuzhan Koç arasında hiç bir problem yok'' dedi.

Alişan Buse Varol evliliğine dışardan müdahale mi ediliyor? Yengesi Merve ve annesi Suzan...!!!

Söylemezsem Olmaz Son Bölüm 29 Mart Yeni Bölüm İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu