Söylemezsem Olmaz Son Bölüm 25 Ocak Yeni Bölüm İzle!

Söylemezsem Olmaz Son Bölüm 25 Ocak Yeni Bölüm İzle!...Beyaz Tv'nin sevilen magazin programı Söylemezsem olmaz hafta içi her gün Beyaz Tv ekranlarına geliyor. Magazin efsanesi söylemezsem olmaz gündemi belirlemeye devam ediyor. Ekranların vazgeçilmez ismi Seren Serengil, milyonların sevgisini kazanan Arto ve sivri dilli yorumcu Bircan Bali ile Söylemezsem Olmaz hafta içi her gün 08.45’te Beyaz TV’de…

Sesleri bir anda yükseldi! Arto ile Ebru Şancı fena kapıştı! Demet Akalın da dahil oldu!

Söylemezsem Olmaz'ın bugünkü bölümüne yorumcularımız Arto Dalga ve Ebru Şancı Öztürk'ün atışması damgasını vurdu. Özcan Deniz Samar Dadgar evlendi iddiası ve nafaka konusunda birbirine giren Arto ve Ebru Şancı'nın sesleri bir anda yükseldi. Arto ve Ebru Şancı'nın kapışmasına şarkıcı Demet Akalın da canlı yayına mesaj atarak dahil oldu.

Serenay Sarıkaya'nın Şahmaran dizisi kamera arkasında 'Hatıran Yeter' şarkısı büyük yankı uyandırdı!

Başrollerini Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz'in paylaştığı Şahmaran dizisinin ilk bölümü 20 Ocak'ta yayınlanır yayınlanmaz çokça konuşulmaya başlandı. Serenay Sarıkaya, 'Şahmaran' dizi setinde 'Hatıran Yeter' şarkısını söyledi. Serenay Sarıkaya'nın şarkı performansı sosya medyada gündem oldu.

Söylemezsem Olmaz Son Bölüm 25 Ocak Yeni Bölüm İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu