Söylemezsem Olmaz Son Bölüm 24 Ocak Yeni Bölüm İzle!

Söylemezsem Olmaz Son Bölüm 24 Ocak Yeni Bölüm İzle!....Beyaz Tv'nin sevilen magazin programı Söylemezsem olmaz hafta içi her gün Beyaz Tv ekranlarına geliyor. Magazin efsanesi söylemezsem olmaz gündemi belirlemeye devam ediyor. Ekranların vazgeçilmez ismi Seren Serengil, milyonların sevgisini kazanan Arto ve sivri dilli yorumcu Bircan Bali ile Söylemezsem Olmaz hafta içi her gün 08.45’te Beyaz TV’de…

Bahar Candan canlı yayında Acun Ilıcalı'ya seslendi! 'Acun aşkommm...'

Söylemezsem Olmaz canlı yayın konuklarını ağırlamaya devam ediyor. Bahar Candan programımızın bugünkü konuğu oldu. Bahar Candan canlı yayında Acun Ilıcalı'ya seslendi.

MasterChef'in sevilen ismi ayrılacak mı? MasterChef Türkiye'de jüri değişiyor mu?

TV 8 ekranlarının sevilen yemek programı MasterChef Türkiye ile ilgili bir iddia sosyal medyada gündeme geldi. Bilindiği üzere MasterChef Türkiye'nin jüri koltuğunda Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya bulunuyor. Geçtiğimiz haftalarda MasterChef Türkiye 2022'nin finali yapılarak şampiyon olan isim belirlenmişti. Finalin üzerinden kısa bir süre sonra şok bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre MasterChef Türkiye'de bir jüri değişikliği yaşanacak. Sosyal medyada gündeme gelen iddianın doğru olup olmadığı ilerleyen günlerde belli olacak.

Söylemezsem Olmaz Son Bölüm 24 Ocak Yeni Bölüm İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu