Söylemezsem Olmaz Son Bölüm 22 Kasım Yeni Bölüm İzle!

Söylemezsem Olmaz Son Bölüm 22 Kasım Yeni Bölüm İzle!...Beyaz Tv'nin sevilen magazin programı Söylemezsem olmaz hafta içi her gün Beyaz Tv ekranlarına geliyor. Magazin efsanesi söylemezsem olmaz gündemi belirlemeye devam ediyor. Ekranların vazgeçilmez ismi Seren Serengil, milyonların sevgisini kazanan Arto ve sivri dilli yorumcu Bircan Bali ile Söylemezsem Olmaz hafta içi her gün 08.45’te Beyaz TV’de…

Arto'ya gelen sürpriz telefon ortalığı karıştırdı! Seren tepki gösterdi!

Söylemezsem Olmaz'ın bugünkü bölümüne sivri dilli yorumcumuz Arto'nun sözleri damgasını vurdu. Hafta sonu Londra'da olan Arto, çok sürpriz bir telefon aldığını ifade etti. Arto, telefonla yaptığı görüşmenin detaylarını anlattı, Bircan Bali bu açıklamaya ''Arto'dan şok açıklama'' şeklinde izleyenlere tekrar aktardı.

Aslı Enver'den bebek müjdesi! Hamile iddiaları doğru mu?

Geçtiğimiz günlerde evlenen ünlü oyuncu Aslı Enver, herkesi sevindiren haber geldi. Yapılan iddiaya göre Enver'in bebek beklediği öğrenildi. 12 Kasım'da İkinci defa evlenen güzel oyuncu Aslı Enver, bir hafta içinde iki büyük mutluluk yaşadı. Sade bir törenle evlenen Enver'in hamile olduğu öğrenildi. Ünlü oyuncudan hamilelik ile ilgili henüz açıklama gelmedi. Hamilelik iddialarının alevlenmesinin ardından Aslı Enver'in dizi film tekliflerine nasıl cevap vereceği de merak konusu. Öte yandan yorumcumuz Seren Serengil, Aslı Enver'in hamileliğin 7. ayına kadar meseleğine devam edebileceğini söyledi.

Arto'nun esprisine Bircan'dan sert tepki! Stüdyoda gergin anlar

Söylemezsem Olmaz Son Bölüm 22 Kasım Yeni Bölüm İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu