Söylemezsem Olmaz Son Bölüm 2 Şubat Yeni Bölüm İzle!

Söylemezsem Olmaz Son Bölüm 2 Şubat Yeni Bölüm İzle!...Beyaz Tv'nin sevilen magazin programı Söylemezsem olmaz hafta içi her gün Beyaz Tv ekranlarına geliyor. Magazin efsanesi söylemezsem olmaz gündemi belirlemeye devam ediyor. Ekranların vazgeçilmez ismi Seren Serengil, milyonların sevgisini kazanan Arto ve sivri dilli yorumcu Bircan Bali ile Söylemezsem Olmaz hafta içi her gün 08.45’te Beyaz TV’de…

Elif Karlı'nın eşi Cengiz Karlı hakkında söyledikleri herkesi ağlattı! Tüm yaşananları anlattı!

Söylemezsem Olmaz'ın bugünkü bölümüne sevilen şarkıcı Elif Karlı konuk oldu. Elif Karlı'nın geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden eşi Cengiz Karlı hakkında söyledikleri hem stüdyodaki yorumcularımızı hem de ekran başındaki izleyenlerimiz ağlattı. Elif Karlı eşi Cengiz Karlı'nın geçirdiği rahatsızlıkları ve yaşadığı sıkıntılı günleri anlattığı esnadaki dik duruşu dikkatlerden kaçmadı.

Arto'dan Şahraman oyuncuları Serenay Sarıkaya, Burak Deniz ve Mert Ramazan Demir'e sert eleştiri!

Şahmaran dizisi tanıtımlarını hep Serenay Sarıkaya, Burak Deniz ve Mert Ramazan Demir üzerinden döndürdü. Bu duruma, Şahmaran'ın başrollerinden Mahir Günşıray'dan isyan dolu bir tepki geldi. Mahir Günşıray, Serenay Sarıkaya, Burak Deniz ve Mert Ramazan Demir üzerinden dönen tanıtımlar için eleştirel bir paylaşımda bulundu. Öte yandan yorumcumuz Arto Dalga, Sahmaran oyuncuları hakkında çok sert eleştirilerde bulundu.

Alişan Çağla Şikel kavgasının perde arkası ortaya çıktı! Şoke eden ayrıntılar...

Söylemezsem Olmaz Son Bölüm 2 Şubat Yeni Bölüm İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu