Söylemezsem Olmaz Son Bölüm 1 Mart Yeni Bölüm İzle!

Söylemezsem Olmaz Son Bölüm 1 Mart Yeni Bölüm İzle!...Beyaz Tv'nin sevilen magazin programı Söylemezsem olmaz hafta içi her gün Beyaz Tv ekranlarına geliyor. Magazin efsanesi söylemezsem olmaz gündemi belirlemeye devam ediyor. Ekranların vazgeçilmez ismi Seren Serengil, milyonların sevgisini kazanan Arto ve sivri dilli yorumcu Bircan Bali ile Söylemezsem Olmaz hafta içi her gün 08.45’te Beyaz TV’de…

Simpsonlar İstanbul 2023 mesajında hangi tarihler yer alıyor? Zafer Calayoğlu yorumluyor...

Söylemezsem Olmaz Gündem programının bugünkü bölümün araştırmacı yazar Zafer Calayoğlu konuk oldu. ''Simpsonlar İstanbul Depremi 2023'' son günlerin en çok aranan kelimelerinden oldu. Zafer Calayoğlu, Simpsonlar'ın İstanbul depremi için mesaj gönderdiği iddia edilen ve 2023 Mart ayını işaret ettiği söylenen görüntüleri yorumladı.

Ebru Yaşar ve eşi Necat Gülseven o babaya sahip çıktı! Yaptıkları iyilik haftalar sonra ortaya çıktı

Mesut Hançer’in Kahramanmaraş’ta enkaz altında kalan 15 yaşındaki kızının elini tuttuğu fotoğraf depremin sembol karelerinden biri olmuştu. Ebru Yaşar’ın eşi, iş insanı Necat Gülseven acılı babayı arayarak başsağlığı diledi. Ebru Yaşar ile birlikte kendisine yeni bir ev alıp dayalı döşeli teslim edeceklerini söylemişti. Ebru Yaşar, Mesut Hançer'e evini teslim etti.

Ahmet Ercan Twitter'dan öyle bir paylaşım yaptı ki... Sinem Yıldız çıldırdı, ağzına geleni saydırdı!

Söylemezsem Olmaz Son Bölüm 1 Mart Yeni Bölüm İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu