Söylemezsem Olmaz 13 Ocak 2021 full

Magazin efsanesi söylemezsem olmaz gündemi belirlemeye devam ediyor. Ekranların vazgeçilmez ismi seren Serengil, milyonların sevgisini kazanan Arto ve sivri dilli yorumcu Bircan Bali ile Söylemezsem Olmaz hafta içi her gün 13.15’te Beyaz TV’de

Söylemezsem Olmaz 13 Ocak 2021 Canlı İzlemek için tıklayınız

Geçtiğimiz yıl sürpriz bir kararla evlenen Demet Şener Cenk Küpeli flaş bir kararla boşandı. Demet Şener Cenk Küpeli’nin neden boşandığı hakkında sosyal medyada bir çok iddia ortaya atıldı. Seren Serengil, Demet Şener Cenk Küpeli’nin çocuk kararı için boşandığını Arto ise maddi sıkıntılardan dolayı boşanma kararı aldıklarını söyledi.

Son dönemlerde Demet Özdemir ile yaşadığı aşka magazin gündemine oturan Oğuzhan Koç Söylemezsem Olmaz muhabirinin sorularını cevaplamaktan kaçındı. Oğuzhan Koç soruları duymazlıktan gelerek yorumcularımıza da laf attı. Oğuzhan Koç’un bu tavrı hakkında yorum yapan sunucumuz ve yorumcumuz Bircan Bali ağzına geleni saydırdı.

Söylemezsem Olmaz programının bugünkü bölümünde verilen Adnan Oktar haberi esnasında yorumcumu Seren Serengil’in dikkat çektiği bir konu izleyenleri şaşırttı.

Yorumcumuz Seren Serengil geçtiğimi günlerde Mustafa Tohma ile evlilik kararı aldıklarını açıklamıştı. Seren Serengil programın bugünkü bölümünde Mustafa Tohma’dan nasıl evlilik teklifi aldığını açıkladı.

Seren Serengil Adnan Oktar konusunda o ayrıntıya dikkat çekti!

Söylemezsem Olmaz programının bugünkü bölümünde verilen Adnan Oktar haberi esnasında yorumcumu Seren Serengil’in dikkat çektiği bir konu izleyenleri şaşırttı.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu