Sol Yanım - 2.Bölüm Fragmanı İzle

Sol Yanım - 2.Bölüm Fragmanı İzle! Uzun zamandır tanıtımları yayınlanan Sol Yanım dizisi 26 Kasım Perşembe akşamında Star TV'de izleyicisi ile buluşuyor. Birçok kişi tarafından ilk bölümü merakla beklenen dizide neler yaşanacak?

Uzun zamandır tanıtımları yayınlanan Sol Yanım dizisi 26 Kasım Perşembe akşamında Star TV'de izleyicisi ile buluşuyor. Birçok kişi tarafından ilk bölümü merakla beklenen dizide neler yaşanacak?

Sol Yanım dizisi oyuncuları 26 Kasım 2020 Perşembe günü ilk sınavını verecek. Diziseverle buluşacak olan projede Serra’nın hikayesi anlatılacak. Genç yaşta kendi ayakları üzerinde durmayı öğrenmiş ve annesinin bakımını üstlenmiş Serra ile varlıklı Kutlusay Ailesi’nin veliahtı Selim’le tanıştıracak. Serra ve annesinin mütevazı mahalle hayatına karşılık, Kutlusay Malikanesi ve ailenin göz alıcı lüks yaşamı hikayenin merkezinde yer alacak. Çok başarılı bir öğrenci olan Serra’nın burslu okuduğu, Selim’in ise adeta mecburiyetten devam ettiği, kendilerinin olan Kuzey Üniversitesi ise üniversite yaşamına dair birbirinden eğlenceli ve sürükleyici hikayeler sunacak. Kadronun genç oyuncularının birbirinden çarpıcı tarzları gençler arasında yeni bir akım başlatacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu