Seni Çok Bekledim Son Bölüm Tek Parça 5 Mart Cuma İzle!

Seni Çok Bekledim Son Bölüm Tek Parça 5 Mart Cuma İzle!…. .Star Tv’ de yayınlanacak olan Seni Çok Bekledim dizisi 6.Bölümü ile 5 Mart Cuma akşamı izleyicilerle buluşuyor. Depremde dağılmış bir aile, kendini kaybetmiş, hayata tutunmakta zorlanan bir adam ve aşka kapılarını kapatmış yaralı bir kadının birbirlerinin hayatlarını değiştirmesinin hikayesi… Seni Çok Bekledim merakla beklenen 6.Bölümü ile bu akşam saat 20.00 de Star Tv‘de…

Seni Çok Bekledim Son Bölüm Tek Parça 5 Mart Cuma İzlemek İçin Tıklayınız…

Selo tarafından bıçaklanan Kadir, yaşam savaşını kazanır. Fakat Selo, Erol’dan intikam alma niyetinden vazgeçmemiştir. Erol ise istemeden sebep olduğu ölümün ardından yıkılan hayatların vicdan azabını kaldıramamaktadır. Ayliz babasının kim olduğunu bulmaya çalışırken Kadir sonunda bir ipucuna ulaşır.

Selo’nun hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan Meryem, Zahide’ye benzerliğiyle onu şaşırtır. Cemal’e gelen bir video ise işlediği cinayeti bilen tek kişinin kendisi olmadığı gerçeğini yüzüne vurur. Cam evde karşı karşıya gelen Selo ve Erol, nihayet kozlarını paylaşacaklardır.

Seni Çok Bekledim Son Bölüm Tek Parça 5 Mart Cuma İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu