Seksenler 377.Bölüm İzle 4 Kasım Çarşamba

TRT1'in yıllardır yayınlanan eğlenceli komedi dizisi Seksenler 377.Bölümü ile ekranlara geliyor. Hem güldüren hem düşündüren dizi Seksenlerin yeni bölümünde neler yaşanacak? Seksenler 377.Bölüm 4 Kasım Çarşamba Seksenler TRT1 İzle

Nazlı’nın iş yerinde haksızlığa uğraması başta Rukiye olmak üzere, Ahmet’i ve Gülden’i de çok üzmüştür. Nazlı uğradığı bu haksızlık sonucunda herkesi şaşırtan bir hamle yapar. Nazlı’nın patronu Hilmi’nin tepkisi merak konusudur. Öte yandan Samilerin evine giren ve bir türlü çıkmayan sinek, evdeki bütün huzuru kaçırır.

Fehmi uzun bir süredir Ayvalık’taki yazlıktadır. Yıllardır Fehmi’den bu kadar uzun süre hiç ayrılmamış olan Rukiye, Fehmi’yi çok özlemiştir. Ailesi, Fehmi’nin yokluğunu Rukiye’ye hissettirmemek için elinden geleni yapar. Öte yandan Ahmet, bir iş için Levent’e kefil olur. Önemli ve bu büyük işi Levent’in halletmesi gerekmektedir. Ahmet kefil olduğu için elini taşın altına koyar ve işin hallolması için elinden geleni yapar.

SEKSENLER 377.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Seksenler Dizisinin Konusu

Seksenler dizisi genel olarak 1980’li yıllardan günümüz Türkiye’sine kadar yaşanan değişimleri ele alan bir dizidir. Bu değişimin 32 yıllık geçmişi olan bir Türk Ailesindeki etkilerini anlatan dizi, aynı zamanda durum komedisi ile izleyicilerin yüzünü güldürmeyi başarıyor.

Bir zamanların en iyi Türk dizileri arasında olan dizi; final yapılmasına rağmen hala izleniyor.

Seksenler Dizisinin Oyuncuları

Fehmi : Rasim Öztekin

Rasim Öztekin, Seksenler dizisinde Fehmi Baba’nın rolünü oynamaktadır. Rasim Öztekin yeni sezonda Fehmi rolünü sürdürürken, bu rolü oynarken amcasını taklit ettiğini ve amcasının gerçek hayatta gerçek bir Fehmi baba olduğunu söylüyor. Rasim Öztekin 1959 yılında İstanbul’da doğdu. Çok sayıda dizi ve filmde rol alan Rasim Öztekin, oyuncu Büşra Pekin’in de babası.

Rukiye : Özlem Türkad

10 Ağustos 1971 İstanbul doğumlu başarılı oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde büyüdü. Uzun süredir İstanbul Şehir Tiyatroları’nda çalışan Özlem Türkad, 2012’de TRT’de başlayan “Seksenler” dizisinde Fehmi’nin eşi Rukiye’nin rolünü oynamıştır. Evin annesi yumuşak kalpli, tatlı kalpli, sevgi dolu, temiz kalpli bir melek karakteriyle karşımıza çıkan Özlem Türkad, başarılı oyunculardan birisidir.

Ahmet : Şoray Uzun

Dizide Ahmet karakterine hayat veren Şoray Uzun, Gülten ile evlidir. Çok aktif ve 80’li yılların konseptine yaş olarak uyan bir isim olan karakteri esasında; Şoray Uzun Yolda programıyla tanıyoruz. Babası Türkan Şoray hayranı olduğu için adını Şoray koymuştur. Şoray Uzun, 1968 yılında Bulgaristan’da doğdu. Bulgar baskısından kaçtı ve 5 yaşında 1972’de Adana’ya göç etti. İstanbul’a taşındıktan sonra tüm hazırlıklarıyla birçok dizi ve film programında bulundu ve Türkiye onu tanıdı. Kanal 7’deki “Şoray Uzun Yolda” adlı TV şovu en tanınmış prodüksiyon. Seksenli dizide Ahmet’in karakteri olarak karşımıza çıkıyor.

Gülden : Ayşe Tolga

Ayşe Tolga, 1973 yılında İstanbul’da doğan, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Bölümü’nde öğrenim gören, çeşitli programlar üreten ve ağırlayan bir oyuncudur. Önce Şehnaz Tango dizisiyle oyunculuk yapmaya başlayan oyuncu; Seksenler dizisinde Ahmet’in karısı Gülden karakterini canlandırıyor.

Nazlı : Yasemin Çonka

1972 İstanbul doğumlu Yasemin Çonka, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Evimizde ve İkinci Bahar dizisinde rol alan oyuncu 2017’de “Yaşam Güzeldir” filminde Çiğdem rolüyle sinemaya adım attı. Gönülçelen ve Bir İstanbul Masal gibi dizilerde oyunculuğunu geliştirmiştir.

Seksenler 376.Bölüm İzlemek için tıklayınız...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu