Sefirin Kızı 39.Bölüm 8 Şubat Pazartesi Yeni Bölüm İzle!

Sefirin Kızı 39.Bölüm 8 Şubat Pazartesi Yeni Bölüm İzle!...Her hafta pazartesi Star Tv ekranlarında yer alan Sefirin Kızı 8 Şubat Pazartesi yani bugün yeni bölümüyle saat 20.00'dan itibaren yayında... Sefirin Kızı 39.Bölümde neler yaşanacak? Merakla beklenen Sefirin Kızı 20.00'dan itibaren Star Tv ekranlarında olacak iyi seyirler...

Sefirin Kızı 39.Bölüm 8 Şubat Pazartesi Yeni Bölüm İzlemek İçin Tıklayınız...

Nare’nin gidişiyle Sancar ve Melek birbirlerini mutluluk oyunu oynayarak ayakta tutmaya çalışırlar. Ama bu terk edilmişlik ikisinin kalbi için de ağır bir yüktür. Bütün konak halkı onlara destek olmak için aynı oyuna katılmış gibi davranır.

 Gediz ise geride bırakılanlardan biri olsa da yanında Müge’den başka destek bulamaz. Her şeyi Sancar için yapmış olmasına rağmen günah keçisi ilan edilmek üzüntüsünü derinleştirir. Nare’nin fikrini aklından çıkarmaya çalışan Gediz’in kafasını Güven de karıştırmak için elinden geleni yapmaktadır.

Yahya Bu Konağa Giremez!

Konaktan ayrılan Yahya ailesi tarafından gözden çıkarılmış hissederken Dudu’nun sürpriziyle bambaşka sorgulamalara girer. Elvan ise kendi yolunda yürümek için gereken cesareti toplamaya çalışır. 

 Sancar, Gediz’den gelen haberle bir kez daha sarsılacak ve başka büyük bir sınavdan daha geçmek zorunda kalacaktır. Oysa yaktığı kulübeyi bile Melek için yerine koymaya çalışan Sancar için hayatın bambaşka planları vardır. Hiç beklenmedik bir anda beklenmedik bir yerde karşısına çıkan gizemli bir kadın, Sancar’ın yaşamını sonsuza dek değiştirecektir.

Sefirin Kızı 39.Bölüm 8 Şubat Pazartesi Yeni Bölüm İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu