Seçil Erzan Kimdir? Fatih Terim ile Bir İlişkisi Var mı?

Seçil Erzan Kimdir? Fatih Terim ile Bir İlişkisi Var mı?... Dolandırıcılık iddiaları ile gündeme gelen Seçil Erzan merak edilen ve araştırılan isimlerden oluyor. Diken'in haberi ile gündem olan isimin Arda Turan, Fatih Terim, Selçuk İnan gibi isimlerle bir bağlantısı olup olmadığı da merak konusu.

Özel bir bankanın İstanbul Büyükdere şube müdürü Seçil Erzan hakkında “özel belgede sahtecilik ve nitelikli dolandırıcılık” suçlamasıyla soruşturma başlatıldı.

Oksijen gazetesinin haberine göre, Seçil Erzan bir dönem özel bir bankanın Florya Şubesi'nde çalıştı. Burada çalışırken Galatasaray'ın bazı isimlerinin de banka işlerini gerçekleştirdi. Banka işlemlerini yaptığı isimlere güven verdi. Daha sonra aynı bankanın Büyükdere Şubesi'ne müdür olarak atandı.

Burada da tanınmış isimlerle tanışarak bankacılık işlemlerini gerçekleştirdi. Seçil Erzan, bankacılık işlemlerini yaptığı varlıklı müşterileri arayarak, "Özel kapalı fon sisteminde çok ciddi paralar kazanılabilecek bir sistem oluşturduk, bu sistemi gizli tutuyoruz ve sen ne kadar yatırım yaparsan o kadar da kazancın fazla olur" dedi. Bu vaade inanan varlıklı kişiler de Seçil Erzan'a paraları teslim etmeye başladı. Seçil Erzan'ın kurduğu sistem bir süre yolunda gitti. Bazı kişilere kâr ödemesi yaptı. Bu ödemeler etrafta da duyuldu ve sisteme bu sayede yeni isimler ekledi. Bazı kişiler Seçil Erzan'a çantalarla paraları teslim ediyordu.

Geçen yıl kasım ayında bir işinsanı Erzan'ın bu teklifiyle karşılaşınca hemen tanıdıklarından da topladığı yaklaşık 5 milyon doları çanta içinde teslim etti. İşinsanı daha önce başına bir hırsızlık olayı geldiği için çantaya GPS cihazı koydurmuştu. Parayı teslim ettikten sonra Seçil Erzan kendisini arayarak çantada GPS olup olmadığını sordu. O da olduğunu söyledi.

GALATASARAY'IN ÜNLÜ SİMALARINI DA DOLANDIRMIŞ!

İddialara göre, vurgunun boyutu 80 milyon doları aşıyordu. Dolandırılan isimler arasında Galatasaray'ın tanınmış isimleri Fatih Terim, Arda Turan, Fernando Muslera, Semih Kaya ve Selçuk İnan da vardı. İddiaya göre, Fatih Terim 10 milyon doların üzerinde, Arda Turan da yaklaşık 8 milyon Euro dolandırılmıştı. Polisin bu vurgunda Seçil Erzan'ın yalnız olup olmadığı ile ilgili kapsamlı bir araştırma yürüttüğü belirtildi.

SEÇİL ERZAN KİMDİR?

LinkedIn'da yer alan bilgiye göre Seçil Erzan şube müdürü olarak bir bankada çalışmış. Fatih Terim ile veya diğer Galatasaraylı isimlerle herhangi bir ilişkisi olmayıp sadece bulunduğu şube dolayısıyla tanışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu