Samsung Z Flip Serisinin Yeni Modeli Z Flip 4 Çıktı! Z Flip 4 Alana Galaxy Watch 4 Hediyesi!

Samsung Yeni Z Flip 4 serisi Türkiye'de Satışta, Koreli Şirket Z Flip serisinin 2025 'te S serisinin Yerini alacağını iddia etti , 6,7 inç Dynamic Amoled ekranı 120 hz yenileme hızı ve Samsung Türkiye 'deki 25.999 TL'lik ön satış fiyatıyla ilgi çekiyor.

Z Flip 4 Türkiye'de Ön Satışta

10-31 Ağustos tarihlerinde Türkiyede ön Satışa Çıkan Z Zflip 4 Serisi 2022 nin Büyük süprizlerinden. Samsung'un 2022 nin sonuna doğru tanıttığı bu model çok konuşulacak.

Samsung Galaxy Z Flip 4 Satış Fiyatı Ve Özellikleri

Samsung Türkiye Fiyatı 25,999 TL olan Z Flip 4 'ü muadil alış veriş platformlarında daha uygun fiyatlara bulmak mümkün , Samsung Türkiye Bu fiyata karşılık Müşterilerine Galaxy Watch 4 hediye ederek gönüllerde yer almayı da ihmal etmiyor. Dolar kurunun seyrine bakılırsa da Önümüzdeki dönemde de bu fahiş fiyatlar pek de düşecek gibi durmuyor.

6,7 inçlik 120 hz süper bir flex cam ile karşımız çıkan Z Flip 4 Dynamic Amoled ekranıyla gerçekten kaliteli bir ekran deneyimi sunuyor, Bunun yanı sıra 3700 Mah gücündeki bataryası ise Z Flip 4 için biraz yetersiz kalmış gibi duruyor.

Snapdragon 'un yeni yıldızına yer verilen Z Flip 4 'te ise 8 gen 1 gibi bir canavar işlemci bulunuyor.Bu işlemci ve ekran kombinasyonu aynı zamanda oyunculara da hitap ediyor.

Z Flip 4 Renk Seçenekleri

Her şeye uyan ama bir o kadar da farklı bir renk seç! Cam üzerindeki puslu bitiş, metal çerçevenin yoğun parlak görüntüsü ile ince bir kontrast oluşturur. Dört renkten biri kesinlikle sana göre! Bora Purple, Graphite, Pink Gold ve Blue seçenekleri mevcut.

Z Flip 4 Detaylı incelemek İçin Tıklayın

SHİFTDELETE.NET 'İN İNCELEMESİNİ İZLEMEYİ DE UNUTMAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu