Sahrap Soysal ile Ramazan Sofrası 11.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 6 Nisan Perşembe İzle!

Sahrap Soysal ile Ramazan Sofrası 11.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 6 Nisan Perşembe İzle!...Fox Tv'de yayınlanan Sahrap Soysal ile Ramazan Sofrası yepyeni bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Ramazan ayı boyunca ekranlara gelecek olan Sahrap Soysal ile Ramazan Sofrası izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Ramazanda ne pişirsem diye düşünüyorsanız Sahrap Soysal ile Ramazan Sofrası sizlerle... Sahrap Soysal ile Ramazan Sofrası hafta içi her gün saat 15.15'te!

Buhara Pilavı Nasıl Yapılır? İşte Tarifi...

Sahrap Soysal ile Ramazan Sofrası 11.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 6 Nisan Perşembe İzlemek İçin Tıklayınız...

Türk mutfağı uzmanı ve yazar Sahrap Soysal’ın sunduğu “Sahrap Soysal ile Ramazan Sofrası” 23 Mart'ta ilk bölümü ile FOX ekranında başlıyor. Ramazan ayı boyunca konuklarıyla birlikte iftar sofraları için birbirinden lezzetli tarifler paylaşacak olan Soysal, aynı zamanda yemek menüsü önerilerinde de bulunacak.

Yedikçe Yiyesiniz Gelecek! 

Anadolu mutfağının birbirinden değerli şefleri ve tarifleri “Sahrap Soysal ile Ramazan Sofrası” programında buluşuyor. Türkiye’yi yasa boğan Kahramanmaraş deprem felaketinden sonra sahada görev almış şef ve yörenin yemek Youtuberlarının konuk olacağı programda, bir dayanışma mutfağı kurulacak.

Helvanın Böylesini Yemediniz 

Sahrap Soysal ile Ramazan Sofrası 11.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 6 Nisan Perşembe İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu