Sadakatsiz 4.Bölüm İzle 28 Ekim Çarşamba Kanal D İzle

Kanal D’nin yeni dizisi Sadakatsiz 3.Bölümü ile 21 Ekim Çarşamba saat 20.00’den itibaren ekranlara geldi. Sadakatsiz 4.Bölümü ile 28 Ekim Çarşamba günü 28 Ekim Çarşamba akşamında izleyicisi ile buluşyor. Başrollerinde..

Kanal D’nin yeni dizisi Sadakatsiz 3.Bölümü ile 21 Ekim Çarşamba saat 20.00’den itibaren ekranlara geldi. Sadakatsiz 4.Bölümü ile 28 Ekim Çarşamba günü 28 Ekim Çarşamba akşamında izleyicisi ile buluşyor. Başrollerinde Cansu Dere ve Caner Cindoruk’un olduğu, BBC Studios’un “Doctor Foster” isimli dizisinin Türkiye uyarlaması olan, yapımcılığını Med Yapım ve Mednova’nın üstlendiği Kanal D’nin sevilen dizisi “Sadakatsiz” 28 Ekim Çarşamba saat 20.00’da Kanal D’de…https://www.youtube.com/embed/W-FbTdJC3Sc?feature=oembed

Volkan ve tüm arkadaşları tarafından ihanete uğrayan Asya, onlarla yüzleşmeye karar veriyor!

Eşi Volkan ve tüm dostları tarafından ihanete uğradığını öğrenen Asya, Volkan’la yüzleşmeye karar verir. Öte yandan Ali’nin babasıyla kampa gitmek için kurduğu hayaller, Asya’nın kararını etkileyecektir. Volkan ve Ali kamptayken Asya’yı hastanede bekleyen büyük bir sürpriz ise, tüm dengeleri alt üst edecektir. Volkan’ın Asya’dan boşanmasını isteyen Derin ise giderek daha tehlikeli olmaya başlayacaktır. İki kadın arasında kalan Volkan nasıl bir hamle yapacak? Asya, Volkan’a ihaneti itiraf ettirebilecek mi?

SADAKATSİZ 4.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu