Öykü Gürman ile Günün Yemeği 20.Bölüm İzle 6 Kasım Cuma

Show TV'nin sevilerek izlenen yemek programı Öykü Gürman ile Günün Yemeği merak edilen 19.Bölüm 5 Kasım Perşembe saat 13:45'ten itibaren izleyici ile buluşuyor. Ünlü isim Öykü Gürman'ın harika sunumu ile lezzetli tarifler hafta içi her gün Show TV ekranlarında olacak. Öykü Gürman ile Günün Yemeği 20.Bölüm İzle 6 Kasım Cuma Show TV İzle

Öykü Gürman İle Günün Yemeği 19. Bölümünde Öykü Gürman, Nevin Us ile birlikte Osmanlı Mutfağı'nın vazgeçilmez lezzetlerinden Süleymaniye çorbası, terkib-i çeşiddiye, dane-i yeşil pilavı, Osmanlı salatası, helva-i hakani ve Osmanlı şerbeti yaptı.
Öykü Gürman ile Günün Yemeği YouTube Kanalına Abone Ol →  https://showtv.tv/dq7wPW
Öykü Gürman'ın, maharetli konuklarının da yardımıyla günün yemeğini hazırlayacağı programın ilk bölüm tanıtımı yayınlandı. Birbirinden lezzetli yemeklerin ve iştah açan muhteşem sunumların yer aldığı tanıtımda Öykü Gürman'ın şahane anlatımı programa renk katıyor.
Ünlü oyuncu ve şarkıcı Öykü Gürman, artık hafta içi her gün hem lezzetli ve pratik, hem de her bütçeye uygun tariflerle tadı damakta kalacak günün yemeğini, konuklarının da yardımıyla hazırlayacak ve sofralarınıza taşıyacak.
Öykü Gürman ile Günün Yemeği hafta içi her gün saat 13.45'te Show TV'de!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu