Neler Oluyor Hayatta 9 Haziran Cuma Son Bölüm Tek Parça İzle!

Neler Oluyor Hayatta 9 Haziran Cuma Son Bölüm Tek Parça İzle!...Kanal D’nin sevilerek izlenen programı Neler Oluyor Hayatta insana ve hayata dair değerlendirmeler ve haberlerle ekranlara geliyor. Hakan Ural ve Hilal Özdemir Babacan eğlenceli sunumu ile Kanal D ekranlarında yayınlanan program hafta içi her gün saat 09:00’dan itibaren ekranlara geliyor.

Fahrettin Altun, Neler Oluyor Hayatta’ya konuk oldu!

Programda çarpıcı açıklamalar yapan Altun’un gündeminde seçim günü yaşananlar, sosyal medya üzerinden yürütülen dezenformasyonlar ve algı operasyonları vardı. Seçim akşamı yaşananlar için net konuşan Altun; ”Öndeyiz açıklamaları yaparak toplumda infial ve kaos oluşturmaya ve bu kaos üzerinden de siyasi alanı şekillendirmeye çalıştılar.” dedi. Özellikle sosyal medya üzerinden yürütülen dezenformasyon ve algı operasyonuna vurgu yapan Altun; “Dezenformasyon evrensel bir sorun. Toplumu yoruyor, toplum sağlığını, toplumsal barış ve huzuru tehdit ediyor. Dünyada dezenformasyona en fazla, en yoğun maruz olan ülkeyiz.” dedi.

Neler Oluyor Hayatta 9 Haziran Cuma İzlemek İçin Tıklayınız

“Gezi, Türkiye’de demokratik siyasete bir müdahale girişimiydi.’’

“Türkiye büyüdükçe, güçlendikçe, siyasete ve Türkiye’nin yürüdüğü yola müdahale etmek istediler.” diyen Altun, Gezi olaylarından örnek verdi ve sözlerine şöyle devam etti: “Türkiye özellikle son dönemde çok yoğun saldırılara maruz kaldı. Türkiye’nin gidişatına, yürüdüğü güçlü ve başarılı yola müdahale etmeye çalıştılar. Mesela 2013’te Gezi olayları da çok sistematik ve dışarıdan yönetilen yönlendirilen bir darbe girişimiydi. Gezi, Türkiye’de demokratik siyasete bir müdahale girişimiydi. Ve bu müdahale girişimi başarılı olamadı ama devamında pek çok farklı yol ve yöntemlerle yeni denemelerle karşılaştık. Şu anda yürütülen dezenformasyon siyaseti de aynısı. Türkiye sürekli dezenformasyonla karşı karşıya ve bunu hem dışarıdan hem de içeriden yoğun bir şekilde yaşıyor. Dezenformasyon siyaseti, halkı manipüle etme girişimidir. Fakat Türkiye toplumu, Türk milleti bu tür manipülasyonlara karşı da bilinçli ve dirençli bir toplumdur. Ve çoğunlukla bunu bertaraf etmiştir.”

Fabrikada süt banyosu yapan Emre Sayar, Neler Oluyor Hayatta’ya konuştu!

Neler Oluyor Hayatta 9 Haziran Cuma Son Bölüm Tek Parça İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu