Neler Oluyor Hayatta 26 Nisan Çarşamba Son Bölüm Tek Parça İzle!

Neler Oluyor Hayatta 26 Nisan Çarşamba Son Bölüm Tek Parça İzle!...Kanal D’nin sevilerek izlenen programı Neler Oluyor Hayatta insana ve hayata dair değerlendirmeler ve haberlerle ekranlara geliyor. Hakan Ural ve Hilal Özdemir Babacan eğlenceli sunumu ile Kanal D ekranlarında yayınlanan program hafta içi her gün saat 09:00’dan itibaren ekranlara geliyor.

Münevver Karabulut’un acılı babası Garipoğlu ailesiyle ilgili iddialarda bulundu!

Neler Oluyor Hayatta 26 Nisan Çarşamba Son Bölüm Tek Parça İzlemek İçin Tıklayınız...

Kanal D’nin hafta içi her gün yayınlanan sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı “Neler Oluyor Hayatta” programına Süreyya Karabulut, katılarak ret kararına isyan ederek iddialarda bulundu.

Türkiye'yi sarsan Münevver Karabulut cinayetinde baba Süreyya Karabulut, cezaevinde intihar eden katil Cem Garipoğlu'nun mezarının ikinci kez açılmasını talep etmiş ve takipsizlik kararı verilmişti. O talebin ardından üst mahkemeye giden ailenin mezarın açılması talebi ikinci kez reddedildi. Süreyya Karabulut; “Rezan Bey’e gittim, ‘ne yapacağız?’ dedim. ‘Açtıracağım mezarı’ dedi. Savcılığa gittim, takipsizlik geldi. Sonra bir üst mahkemeye gittim, ret geldi. Şimdi Adalet Bakanlığı’na yazıyoruz” dedi.

Süreyya Karabulut, “Bu Garipoğlu ailesinin uzantısı çok büyük. Babasını serbest bıraktıktan sonra mahkeme başkanı değişti, işin garip tarafına bak.’Rezancığım, mahkeme başkanı neden değişti?’ dedim. Oradan bir bayan geldi ve ‘Garipoğlu ile ilişkisini tespit ettik’ dedi. Garipoğlu öyle bir aile ki internette rahmetli kızımın katledildiği koltukta fotoğraf çekiliyor oysaki ben bu işi kapatmıştım. Sokaktaki insan ‘Süreyya baba, Süreyya amca bu kaçtı, kaçırıldı’ diyor.” Dedi.

Fulya Öztürk, deprem bölgesinde yaşadıklarını Neler Oluyor Hayatta’da anlattı!

Neler Oluyor Hayatta 26 Nisan Çarşamba Son Bölüm Tek Parça İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu