Neler Oluyor Hayatta 14 Mart Salı Son Bölüm Tek Parça İzle!

Neler Oluyor Hayatta 14 Mart Salı Son Bölüm Tek Parça İzle!...Kanal D’nin sevilerek izlenen programı Neler Oluyor Hayatta insana ve hayata dair değerlendirmeler ve haberlerle ekranlara geliyor. Hakan Ural ve Hilal Özdemir Babacan eğlenceli sunumu ile Kanal D ekranlarında yayınlanan program hafta içi her gün saat 09:00’dan itibaren ekranlara geliyor.

Aşılar koruyucu değil miydi?

Neler Oluyor Hayatta 14 Mart Salı Son Bölüm Tek Parça İzlemek İçin Tıklayınız...

Kanal D’nin hafta içi her gün yayınlanan sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı “Neler Oluyor Hayatta” programına gündemden düşmeyen aşı tartışmaları devam ederken, aşıların koruyucu etkisi var mı, yok mu? Tıp dünyasının gündeminde düşmeyen covid aşıları hakkında yapılar araştırmalar neyi gösteriyor? İşte tüm detaylar!

Neler Oluyor Hayatta'da iki uzmandan aşı konusunda çarpıcı açıklamalar!

Aşının koruyuculuğu fikrini ilk günden beri savunan Prof. Dr. Mehmet Ceyhan aşının Covid’e karşı koruduğunu savunduğu için ölüm tehdidi aldığını açıkladı ve şu çarpıcı sözleri sarf etti; “Almanya hükümetinin aşı olanlara tazminat ödediği haberi kesinlikle yalan bir haber. Bir defa neden kalp krizleri arttı, hatta felç vakaları, damar tıkanıkları arttı, bunun nedeni aşı değil tam tersine hastalığın kendisidir. Bu aşılarla ilgili henüz aşıya atfedilecek bir kanser vakası yok, aşıya atfedilecek bir kalp krizi yok ve aşıya atfedilecek bir felç yok. Bu tarz gelen bütün haberlerin kaynağı bu aşı karşıtlarının internette ya da dergi olarak bastıkları ve ciddi paralar kazandıkları bazı kaynaklardan geliyor bu haber. Bakın bunları söylediğiniz zaman bu insanlar, bu haberleri yayan insanlar beni ölümle tehdit ettiler. Koruma isteyip istemediğim soruldu ve istemediğimi söyledim. Gidip savcılığa suç duyurusunda bulunuyorlar, İnsanlara ‘’gidip aşı olun’’ diyormuşum. “

Neler Oluyor Hayatta 14 Mart Salı Son Bölüm Tek Parça İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu