Neler Oluyor Hayatta 10 Mart Cuma Son Bölüm Tek Parça İzle!

Neler Oluyor Hayatta 10 Mart Cuma Son Bölüm Tek Parça İzle!...Kanal D’nin sevilerek izlenen programı Neler Oluyor Hayatta insana ve hayata dair değerlendirmeler ve haberlerle ekranlara geliyor. Hakan Ural ve Hilal Özdemir Babacan eğlenceli sunumu ile Kanal D ekranlarında yayınlanan program hafta içi her gün saat 09:00’dan itibaren ekranlara geliyor.

Neler Oluyor Hayatta'da iki uzmandan aşı konusunda çarpıcı açıklamalar!

Neler Oluyor Hayatta 10 Mart Cuma Son Bölüm Tek Parça İzlemek İçin Tıklayınız...

Aşının koruyuculuğu fikrini ilk günden beri savunan Prof. Dr. Mehmet Ceyhan aşının Covid’e karşı koruduğunu savunduğu için ölüm tehdidi aldığını açıkladı ve şu çarpıcı sözleri sarf etti; “Almanya hükümetinin aşı olanlara tazminat ödediği haberi kesinlikle yalan bir haber. Bir defa neden kalp krizleri arttı, hatta felç vakaları, damar tıkanıkları arttı, bunun nedeni aşı değil tam tersine hastalığın kendisidir. Bu aşılarla ilgili henüz aşıya atfedilecek bir kanser vakası yok, aşıya atfedilecek bir kalp krizi yok ve aşıya atfedilecek bir felç yok. Bu tarz gelen bütün haberlerin kaynağı bu aşı karşıtlarının internette ya da dergi olarak bastıkları ve ciddi paralar kazandıkları bazı kaynaklardan geliyor bu haber. Bakın bunları söylediğiniz zaman bu insanlar, bu haberleri yayan insanlar beni ölümle tehdit ettiler. Koruma isteyip istemediğim soruldu ve istemediğimi söyledim. Gidip savcılığa suç duyurusunda bulunuyorlar, İnsanlara ‘’gidip aşı olun’’ diyormuşum. “

Ünlü astrologlardan deprem konusunda çok kritik tarihler!

“Bütün ülkelerin haritalarında çok ciddi tetiklenmeler var. Mart, Nisan ve Mayıs aylarında üç aylık döngü çok önemli. 7 Mart Başak burcunda bir dolunay var. Başak burcu astrolojide yiyecek tedariki, sağlık, finans ve ekonomi alanlarını temsil eder. Ayrıca patlamalar, yangınlar ve bu gibi konuların biraz daha hızlanacağı sürece gidiyoruz” “Elazığ, Tunceli, Bingöl bölgesine dikkat etmeliyiz. Bolu, Düzce ve Zonguldak o hattan ters ve zorlayıcı iki gezegenin hattı geçiyor. Madenlerle de ilgili konulara dikkat çekebiliriz burada, sadece deprem olarak beklemeyelim.” Hande Kazanova, “Bolu - Düzce’nin hatları özellikle 7 Mart ve 21 Mart.

Neler Oluyor Hayatta 10 Mart Cuma Son Bölüm Tek Parça İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu