Mutfağım Şahane Son Bölüm 8 Şubat Kanal 7 İzle!

Mutfağım Şahane Son Bölüm 8 Şubat Kanal 7 İzle!....Kanal 7 ekranlarının sevilen ikilisi Özlem Tunca ve Yasin Esirgenç, Mutfağım Şahane programında bu bölüm Kazdağları'nın birbirinden güzel lezzetlerini ekrana taşıdı. Türk mutfağının seçkin yemekleri, Anadolu insanının keyifli sohbetler ve hayat kolaylaştıran püf noktalarıyla Mutfağım Şahane Pazartesi’den Perşembe’ye 13:40’ta canlı yayınla Kanal 7’de…

Mürdümük Çorbası 

Mutfağım Şahane Son Bölüm 8 Şubat Kanal 7 İzlemek İçin Tıklayınız...

Kanal 7 ekranlarının sevilen ikilisi Özlem Tunca ve Yasin Esirgenç, Mutfağım Şahane programında bu bölüm Muğla'dan birbirinden güzel lezzetlerle ekrana geldi. Programda tutmaç tatlısı, lokma, deniz börülcesi yoğurtlaması, mürdümük çorbası, dayama ekmek, tortu yağı, hoşmerim, tortulu yumurta, katmer böreği ve kiremitte döner tariflerine yer verildi.

Lokma - Özlem & Yasin ile Mutfağım Şahane

Yıllardır yaptıkları programlarla izleyicinin beğenisini kazanan Özlem Tunca ve Yasin Esirgenç, Mutfağım Şahane ile ekranlardaki yerini alıyor. Balıkesir’in höşmerimi, Kayseri’nin mantısı, Trabzon’un muhlaması… Karavanlarıyla Türkiye’yi adım adım gezen Mutfağım Şahane ekibi, yöresel lezzetleri, yöre insanlarının uygulamalı anlatımıyla izleyiciye aktarıyor. Yasin Esirgenç ile Özlem Tunca’nın içten ve samimi sunumu, Türkiye’nin sıcak insanlarının misafirperverliğiyle Mutfağım Şahane’de yeni lezzetlere yelken açılıyor.

Mutfağım Şahane Son Bölüm 8 Şubat Kanal 7 İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu