Mustafa Karataş İle Sahur Vakti 23 Mart Perşembe Canlı İzle!

Mustafa Karataş İle Sahur Vakti 23 Mart Perşembe Canlı İzle!...Ekranların sevilen ismi Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın sohbetleriyle Sahur Vakti, Ramazan ayı boyunca izleyicisinin ibadet dolu Ramazan yolculuğuna ortak oluyor. Sahur Vakti’nde bu akşam Ramazan ayında hatim indirmenin incelikleri üzerine bir sohbet gerçekleştirilecek. Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın anlatımlarıyla izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan Sahur Vakti Ramazan boyunca her gece 02.30'da canlı yayınla sizlerle...

Mustafa Karataştan Günün Duası 

Mustafa Karataş İle Sahur Vakti 23 Mart Perşembe Canlı İzlemek İçin Tıklayınız...

On bir ayın sultanı Ramazan ayı büyük bir coşkuyla Kanal 7 ekranlarında karşılanıyor. Ekranların sevilen ismi Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın sohbetleriyle Sahur Vakti, Ramazan ayı boyunca izleyicisinin Ramazan ve sahur heyecanına ortak olacak.

Hayber Kalelerinin Öyküsü 

Müslümanların dört gözle beklediği Ramazan ayının maneviyatı Kanal 7 ekranlarında yaşanacak. Sahur ekranlarının vazgeçilmez programı Sahur Vakti, Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın sohbetiyle Ramazan ayı boyunca izleyicisinin oruç heyecanına eşlik edecek. Ramazan ayının faziletleri, bu aya özel ibadetler, Müslümanların öncüsü Hz. Muhammed’in yaşamından örnekler ve İslam tarihinin tozlu sayfalarında yer alan önemli olaylar Mustafa Karataş’ın anlatımlarıyla Sahur Vakti’nde hayat bulacak.

Mustafa Karataş İle Sahur Vakti 23 Mart Perşembe Canlı İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu