Mükemmel Eşleşme 11.Bölüm Yeni Bölüm Fragman!

Mükemmel Eşleşme 11.Bölüm Yeni Bölüm Fragman!...TRT 1'de yayınlanan Mükemmel Eşleşme dizisi yepyeni bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Romantik komedi dalında eğlenceli bir dizi olan Mükemmel Eşleşme izleyicileri ekran başına kilitliyor. Mükemmel Eşleşme her hafta yeni bölümleriyle çarşamba günü akşam saat 20.00'de Trt 1'de...

Mükemmel Eşleşme 11.Bölüm Yeni Bölüm Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır...

Pınar ve Kerem dünyanın en büyük metropollerinden biri olan İstanbul’da birbirlerinden kilometrelerce uzaktaki büyük plazalarda 1+0 dairelerde kariyerlerinin peşinde tek başlarına bir hayat sürmektedir. Ne Pınar ne de Kerem evlenip çocuk sahibi olmayı, bir aile kurmayı düşünmemektedir. Yalnız ve konforlu hayatlarından son derece memnundurlar, ancak aileleri bu durumdan hiç hoşnut değildir. Birbirinden habersiz olan bu iki aile çocuklarının evlilik yaşının gelmiş de geçmekte olduğu konusunda hemfikirdir.

Pınar kaza yapıyor!

2022 yılının Haziran ayında “görücü usulü” bir evlilik kulağa garip gelse de, detaylar analiz edildiğinde, “görücü usulünün” günümüzdeki eşleştirme algoritmalarından çok daha başarılı olduğu açıktır. Ancak Kerem de Pınar da görücü usulü evliliğe şiddetli karşı çıkar. Hatta bir birleriyle görüşmek, tanışmak bile istemezler. Onları ikna etmek çok zor olsa da aileler pes edecek gibi değildir.

Mükemmel Eşleşme 11.Bölüm Yeni Bölüm Fragman!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu