Müge Anlı'da Emine Erçetin ve Necati Erçetin Kimdir?

Müge Anlı'da Emine Erçetin ve Necati Erçetin Kimdir?... Faili meçhul olaylar ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor…

Müge Anlı'nın 20 Eylül Salı günü yayınlanan programına katılan Emine Erçetin, 40 yıllık eşi Necati Erçetin'i arıyor. 90 gündür eşini göremeyen Emine Erçten eşi ile tartıştıktan sonra Necati Erçetin evi terk etti.

Aralarında kavga yaşayan çiftin kavga sebebi Emine Erçetin'in çalışarak biriktirdiği yaklaşık 800 bin TL değerindeki parayı başkasına harcaması olarak belirtildi.

Eşini hastanede yatarken kayını ve görümcesinin kaçırdığını ve onu gizlediklerini söyleyen Emine Erçetin eşinin geri dönmesini istiyor.

NECATİ ERÇETİN CANLI YAYINA KATILDI!

Kayıp Necati Erçetin canlı yayına katılarak eşinin iddialarına cevap verdi. Karısının kendisini dövdüğünü söyleyen Necati Erçetin eşinden ayrıldığını ve ev kiralayıp orada kaldığını anlattı.

Geri eve dönmek istemediğini söyleyen Necati Erçetin, karısını artık görmek istemediğini belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu